Z nedalekého Kladna přijede folk-rocková kapela Zrní. „Kapela Zrní je ikonou hudebního novátorství a hledačství na české alternativní scéně. Její tvorba je charakteristická stylovou otevřeností a instrumentální zralostí, mísí se zde současná elektronika, písničkářská poetika a soudobé melodie,“ píše musicserver.cz.

Pozvánka se festival Jiná káva pod širým nebem 2019.Zdroj: archiv festivaluDále uslyšíme Terne Čhave. Kapela představuje na české i evropské hudební scéně zcela jedinečný fenomén. Jako jedna z mála romských kapel se totiž již od počátků, které sahají do 80. let, drží svých romských kořenů, nespokojí se však s nekonečnými variacemi na klasický romský folklór. Jejich vývoj tak směřuje od folku přes world music až po styl, který si příznačně nazvali Rom'n'Roll.

Další hudební vystoupení zajistí La Fanka. La Fanka je Hořovicko-Berounsko-Pražská kapelka hrající crossover s prvky funky, rocku a beatu.

Pro děti bude hrát divadélko Cirkus Kohoutegg. Letos si budete moci i něco vytvořit a odnést domů, dílna bude jak pro děti, tak i pro dospělé. Tvořit se budou sešity/diáře/zápisníky, vše v režii ZUŠ Václava Talicha a Městské Knihovny Beroun. Přijďte a přiveďte s sebou přátelé.

Více informací na www.facebook.com/jinakava/. Těšíme se!