Konkrétně v hořovickém Klubu Labe, kde zahraje v úterý 20. listopadu od 20 hodin. Na koncertě ji doprovodí tříčlenná kapela.

„Od začátku roku spolupracuji s novými muzikanty. Jsou to vynikající hráči a každý z nich ovládá několik nástrojů. Za bicí usedne David Landštof, kterého jste mohli vidět třeba s Druhou trávou, Lenkou Dusilovou či Xindlem X, kytaru a steel kytaru hraje Josef Štěpánek. Ten má na svém kontě také nejednu zajímavou spolupráci, stejně jako baskytarista, kontrabasista a houslista Jan Cidlinský. Já přijedu tradičně s harmonikou, ale usednu i za klavír, chopím se kytary a speciálních dud, které jsou laděny do mollové tóniny, což je rarita," uvádí písničkářka.

Skladatelka, textařka, zpěvačka a multiinstrumentalistka Radůza začínala na Karlově mostě, kde ji objevila Zuzana Navarová. První album s názvem Blues vydala v roce 1994, poté následovali Andělové z nebe, … při mně stůj, V hoře, V salonu barokních dam, Vše je jedním, O Mourince a Lojzíkovi nebo Miluju vás.

„K Berounsku se váže mnoho pěkných vzpomínek už z mého dětství. Právě k Berounce jsem s rodiči coby malé děcko jezdila trampovat do osady. Později jsem vyrážela již se svými přáteli jen tak pod širák a dnes Berounsko brázdím se svými dětmi. Pochopitelně teď, když s námi hraje Berouňák Josef Štěpánek, máme z tohoto regionu detailnější a čerstvější zprávy, a tak se má náklonnost prohlubuje," říká se smíchem Radůza.
Ta se moc těší i do Labe. „Sympatický je mi už samotný název klubu. Mám nekontrolovatelně kladný vztah k vodním tokům a vodním plochám, proto se těším, že diváci vytvoří krásnou atmosféru a i my si koncert užijeme," dodává.

V Hořovicích bude hrát převážně písničky, které se nedávno objevily na CD a DVD s názvem Ocelový město. Ale návštěvníci se mohou těšit i na pět zbrusu nových skladeb, které Radůza s kapelou také představí.