„V Málkově budeme hrát už potřetí a vždycky to bylo velmi příjemné a dá se říct i úspěšné vystoupení. Náš koncert by měl začít zhruba ve 21 hodin a hrát budeme 45 minut, což znamená, že stihneme asi 16 písní. Povětšinou zazní písně Plavců a Rangers, ale třeba i původní skladba Rangers Bandu Znám svůj cíl od našeho zpěváka a banjisty Martina Černého," uvedl kapelník Jiří Kaleš.

Rangers Band vznikl na konci roku 2005 z většiny bývalých členů skupiny Rangers – Plavci (Jirka Kaleš, Honza Podjukl a Luboš Řehák). Tehdy na turné po jihoamerické Kolumbii tragicky zahynul zpěvák a leader Milan Dufek. „Tenkrát jsme zvažovali, zda ještě pokračovat. Nakonec jsme se rozhodli, že by byla škoda odepsat muziku a zvuk posledních 25 let a jedeme dál," řekl kapelník s tím, že skupinu doplnil zpěvák Mirek Čamaj a banjista Martin Černý.
S dalšími muzikanty, kteří v sobotu na ranči vystoupí, mají členové Rangers Bandu přátelské vztahy. „Jak s Taxmeny, tak hlavně s Jitkou Vrbovou a Standou Chmelíkem, jejich tvorba se nám líbí. Ostatně už několikrát byli našimi hosty v pravidelných country večerech, které pořádáme v hotelu Svornost v Dolních Počernicích," poznamenal Jiří Kaleš.

AUTOR: KAREL SOUČEK