STŘEDOČESKÝ OTÍK 2010

Zpěvačka roku
- hlasujte
ZDE.

Zpěvák roku
- hlasujte
ZDE.

Kapela roku
- hlasujte
ZDE.


Hudba je neodmyslitelnou součástí našeho života. A kolem nás jsou desítky muzikantů, zpěváků. Berounský deník prostřednictvím vás, našich čtenářů, našel nejoblíbenější muzikanty Berounska za rok 2010. Ti nejlepší v kategoriích zpěvák, zpěvačka a skupina se stali držiteli ocenění, které jsme nazvali Berounský Otík. Na Berounsku kralovali: zpěvák Arnošt Frauenberg, zpěvačka Šárka Pexová, skupina Brzdaři.

Interpreti vyhráli na základě vašeho hlasování, na základě vaší přízně.

A protože každá anketa může mít pokračování, přichází krajský Středočeský Otík. Do hlasování jsme zařadili vždy tři nejlepší interprety z každého regionu ve středních Čechách. O tom, kdo má nejvíce fanoušků, rozhodnete opět vy, čtenáři středočeských Deníku a návštěvníci webových stránek www.berounsky.denik.cz.

Hlasovat můžete v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka, Skupina. Od prvního dubnového dne po celý jeden měsíc až do 29. dubna bude v Berounském deníku vycházet anketní kupon. Vaším úkolem je kupon vystřihnout a zaškrtnout vždy 5 oblíbených interpretů v každé kategorii. Pokud zaškrtnete jiný počet interpretů, váš hlas nebude platný. Na webu můžete hlasovat pro svého interpreta vždy každou hodinu.

Celkové pořadí v každé kategorii se určí součtem pořadí hlasování ve středočeských Denících a na webu. Pro příklad uvádíme: skupina XY získá nejvíce hlasů v Denících a získává tak 1 bod. Na webu však fanoušci skupině dali tolik hlasů, že skončila na 5. místě a získala tak 5 bodů. Celkově má skupina XY 6 bodů. Pokud jiná skupina získá součet umístění nižší, bude v celkovém hodnocení před skupinou XY na vyšší příčce. Při rovnosti bodů rozhoduje o pořadí počet odevzdaných kuponů.

A teď už, milí čtenáři, je to jen a jen na vás. Podruhé hledáme nejoblíbenější hudebníky ve středních Čechách.