Obě pražské kapely po velkém úspěchu jarního turné připravily další koncertování na podzim letošního roku a nabídly svým fanouškům unikátní příležitost. Ti si totiž mohli sami sestavit playlist společných koncertů. To by mělo být hlavním lákadlem pro návštěvníky, protože se tak stali součástí celého projektu a na koncertech uslyší největší hity, které sami vybrali.

Koncerty na celém turné bude otevírat ostravská kapela Absolut Deafers, která na české rockové scéně působí tři roky a přináší mix tvrdě rockových riffů a melodického projevu s českými a anglickými texty.

„Na turné se těším, věřím, že opět dáme dohromady speciální kuriozity, které na běžných koncertech neděláme a že bude na co koukat a co poslouchat. Na světě je další naše nová společná skladba Bouřlivá krev.

Obě hlavní kapely odehrají své více než hodinové sety, aby se pak propojily ve společné části. Chystá se speciální scéna, světla, volíme velká jeviště, kde může vystoupit všech deset muzikantů najednou… Myslím, že bude dost specialit, které divák na běžném koncertě jednotlivé kapely nevidí," řekl kytarista Arakainu Jiří Urban.