Již dnes 19. srpna zavítají do Všeradic další známé osobnosti. Návštěvníky totiž od 19 hodin čeká Zámecký večer, který je pořádaný každý měsíc.
Na koho se tentokrát můžeme těšit? Své příznivce přijede potěšit a rozesmát bavička, komička a herečka Uršula Kluková. Spolu s ní vystoupí v Galerii a Muzeu M. D. Rettigové zpěvačka řeckého původu Martha Elefteriadu. Obě dámy večerem provede vždy šarmantní a usměvavý Petr Jančařík.


Zpestřením večera bude soutěž o nejlepší a nejchutnější langoš. Je vám tato akce stále ještě málo? Nevadí, jedeme dál. V sobotu totiž vystoupí ve Všeradicích František Ringo Čech se svým prozatimně osvobozeným divadlem. V podkrovním divadle galerie a muzea se chystá společně se svými kolegy zahrát komedii Dívčí válka.

Začátek představení se uskuteční v 19.30 hodin a těšit se můžete například na Báru Štěpánovou, Petra Martináka, F. R. Čecha, Jaroslava Sypala a další.
Ptáte se, co dál? K tomu všemu můžete navštívit Galerii a Muzeum M. D. Rettigové jako takové. Najdete zde interaktivní výstavu nebo obrazy Podbrdských malířů.

Jste – li sportovně založení, není problém. Máte možnost zahrát si místní nově otevřený minigolf. Výbavu nepotřebujete, tu si můžete vypůjčit přímo na místě. Pokud si chcete užít chvilku klidu a ticha, pak si posedíte v odpočinkovém parku.

Text: Zuzana Měchurová