Třetí koncert se konal v hudebním sále školy ve středu 8. června. Publiku se představila zatím nejrozmanitější skupinka žáků, co se týče hudebních nástrojů. Jako první zahrála na příčnou flétnu Tereza Mottlová, kterou vystřídala v sólovém zpěvu Ema Kittlerová. Na akordeon se představil Lukáš Maňáse, který měl v publiku zatím největší skupinku fanoušků z řady početné rodiny. Jako sólová zpěvačka vystoupila ještě Klára Chaloupková, kterou vystřídala opět na příčnou flétnu Johana Mayerová. Na závěr středečního koncertu se s několika skladbami ve hře na bicí představila čtveřice Václav a Antonín Medovi, Jaroslav Čapek a Kamil Alféry.

Z plavby originálních plavidel po Berounce v Hlásné Třebani.
FOTO: Čtyřicet originálních plavidel se předvedlo na Berounce v Hlásné Třebani

Série absolventských koncertů pokračovala i ve čtvrtek 9. června. Své žáky na vystoupení připravili učitelé Jana Johnová, Lubomír Urban, Jaroslav Kořán a Ivana Šebková. Převládala hra na klavír v podání Veroniky Šustrové, Heleny Novákové a Terezy Veverkové. Jak při přivítání návštěvníků zmínila i ředitelka školy Martina Rajmajerová, zpestřením čtvrtečního koncertu bylo vystoupení kytaristy Lukáše Dvořáka nebo Matěje Vítka Šedivce s učitelem Jaroslavem Kořánem ve hře na housle.

Zatím poslední koncert se konal ve středu 15. června. Moderace se ujala učitelka zpěvu Renée Nachtigallová. Střídaly se na něm žákyně Adriana Dupačová a Anna Morávková. Závěrečný koncert je naplánován na středu 22. června od 17 hodin taktéž v hudebním sále berounské ZUŠ Václava Talicha.