deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Martina Kosíková

webeditorka

Archiv Martiny Kosíkové

Když mi v roce 2009 nabídli místo webeditorky Břeclavského deníku Rovnost, neváhala jsem. Od přírody je mi technika blízká, moderním a novým věcem se ráda učím. Z dřívějších brigád a stáží jsem načerpala vědomosti ze SEO optimalizací, tvorby a správy webových stránek, grafické úpravy a tato pozice pro mě byla možnost posunout se zase někam dál. A popravdě, po pár letech jsem na nějakou konstruktéřinu úplně zapomněla.

DENÍK/Archiv

Tento snímek je z roku 2010, tehdy ještě s kompletním týmem Břeclavského deníku Rovnost.

DENÍK/Archiv

Většině lidí musím vysvětlovat, v čem má práce spočívá, kdo to vlastně webeditor je? A vždyť přece sedím celý den na zadku a civím do počítače. Pravdu máte, ludé dobří. Částečně :) Mým úkolem je naservírovat čtenáři článek tak, aby byl zajímavý především po vizuální stránce. Přehledný, pokud možno s grafickými prvky, jako jsou videa a galerie, která musím zpracovat. Zaujmout titulkem, který by měl být jasný, výstižný. Navnadit návštěvníka, aby si článek přečetl a pokud možno jej udržel co nejdéle na stránkách. A nejlépe, aby to bylo fofrem na webu, bez gramatických a fatálních chyb. Někdy je to vážně jízda, ale pro mě je to ten správný adrenalin.

Na tomto snímku jsme při našem svatebním dni. Já i manžel ze stejné firmy, to je na palici, že ano :)

Archiv Martiny Kosíkové

Svou práci mám velmi ráda, naplňuje mě. Ale je fakt, že si také od všech těch zpráv, informací a fotografií potřebuji odpočinout. Jedna z možností je pro mě vizážistika. Co si budeme, jsem ženská, ráda se líbím a těší mě zkrášlovat i jiné ženy. Většinou líčím a češu nevěsty na jejich velký den D. S manželem, který je profesionální fotograf, tvoříme sehranou dvojku. Už zase :)

Archiv Martiny Kosíkové

A když už mám vší té krásy také dost, přemístím se ven na zahradu a pořádně si tam máknu :) A to je potřeba, pěkně ze sebe všechno vymlátit. Nakonec, letos jsem se naučila dobře spárovat.

Na snímku při bagrování, příprava na rentenční nádrž. 

Archiv Martiny Kosíkové

Kdo je pro mě ale opravdu nejdůležitější? Má rodina, pro ni bych dýchala, tu miluji nadevše. I když to se mnou nemá vůbec jednoduché :)

< Předchozí
1 z 6
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižní Moravy:

Prozkoumejte jiný region ČR: