Předplatit Deník
Přihlásit

Vlastimil Novotný

Editor

Oslava titulu mistra světa společně s biatlonistou Romanem Dostálem v roce 2005 přímo v hotelu v rakouském Hochfiltzenu, výjezdy za reportáží kvůli stávce v hokejové NHL do New Yorku, účast na Final Four basketbalové Euroligy, letecká rychlovka na otočku na atletickou Zlatou tretru do Ostravy nebo cesta po vlastní ose do Dortmundu na předkolo fotbalové Ligy mistrů, to jsou jen namátkou významné pracovní akce z let devadesátých.

archiv Vlastimila Novotného

Sport jsem sledoval od mládí a přímo v médiích začal pár dní před sametovou revolucí v roce 1989. Jako začínající student děčínského gymnázia jsem dostal první externí příležitost v tehdejším týdeníku Jiskra. To bylo před třiceti lety. V zaměstnání jako takové a na plný úvazek se aktivita na mediální scéně po středoškolských letech proměnila v létě 1993, kdy jsem nastoupil do tehdejších regionálních novin Severočeský deník na pozici sportovního redaktora. Souběžně s tím probíhala externí spolupráce na různých úrovních s agenturou ČTK, Českým rozhlasem, magazínem Hattrick, nebo třeba týdeníkem Nedělní aha.

archiv Vlastimila Novotného

Důležitou kariérní stopu na mě nechala dlouholetá spolupráce s MF Dnes, kde jsem si vyzkoušel pozici na krajské i celostátní úrovni. Z pozice redaktora na píšícího editora jsem přesedlal v pražské centrální redakci iDnes.cz.

archiv Vlastimila Novotného

Skutečnou srdeční záležitostí a láskou, která nerezaví, je pro mě práce v Deníku. S malými přestávkami od jeho vzniku až do současnosti.

 

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků severních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: