Jaroslav Horák,35 let Hýskov
Upřednostňuji vodu z kohoutku z ekonomických i ekologických příčin. Nejsem příznivcem nadbytečného používání PET balení a vodu v lahvích kupuji jen, když potřebuji mít u sebe zásobu.

Eva Jakubová, 54 let, Beroun
Spíše piji a používám vodu z kohoutku, i když mezi tím samozřejmě taky kupuji vodu balenou kvůli obsahu minerálů a podobně, Ale chutná mi voda z kohoutku s nějakým sirupem nebo šťávou.
Ludmila Fejfarová, 62 let
Beroun

Všeobecně se samozřejmě říká, že voda z kohoutku je zdravější, ale já dávám přednost zabalené vodě a kupuji si proto tuto vodu. Speciálně pak kojeneckou, protože nemohu bublinky.
František Hampl, 82 let
Beroun
Piji vodu z kohoutku, protože se mi zdá stejně dobrá jako voda balená. Jedině když mám chuť na bublinky, tak si dám balenou. Když chuť na bublinky nemám, tak si dám obyčejnou z vodovodu.
Alena Richterová, 65 let
Poděbrady

Používám vodu z kohoutku, jelikož balená voda je málokdy dobře skladovaná. Většinou na ní v krámě svítí sluníčko a to nedělá žádné vodě dobře. Na to by si obchodníci měli dát pozor.
Klára Nejedlá, 18 let
Ptice

My domů kupujeme balenou vodu, ale používáme také vodu z kohoutku. Kdybych si ale měla vybrat mezi nimi a jednu možnost zvolit, tak mi více chutná voda balená perlivá i neperlivá.

JAKUB HYBŠ