Dimitra Opálecká, 41 let
Beroun
Určitě auto přezouváme, ale teď se zimními pneumatikami docela otálíme. Rozhodně výměnu necháváme na servisu. Máme k nim veškerou důvěru, myslím, že není potřeba nic kontrolovat.
Milan Šimek, 54 let
Roztoky u Křivoklátu
Pneumatiky si měním sám. Teď kolem toho proběhly nějaké změny, tak jsem to sledoval. Se skladováním pneumatik nemám problém, protože mám vlastní garáž, což je obrovská výhoda.
Alena Pötschová , 48 let
Beroun
Už mám pneumatiky vyměněné, ale nechávám to na starost servisu. Mívám své, jen je skladuji jinde, protože bydlím v paneláku. Naštěstí vlastním garáž, takže to pro ně nemám daleko.
Lubomír Helštýn, 61 let
Křešín
Já mám celoročně pneumatiky zimní a nemám problém. Ale když si je mám vyměnit za nové, určitě zamířím do servisu. Věřím odborníkům. Staré pneumatiky jim tam rovnou nechávám.
Pavel Pitra, 47 let
Suchomasty
Ještě jsem pneumatiky nevyměňoval, počasí mi zatím přišlo docela teplé, tak proč jezdit na zimní. Výměnu nechávám na servisu, myslím, že mi nejlépe poradí, jestli už mám kupovat nové či ne.
Petr Šiman, 57 let
Strádonice
Už asi deset dnů jezdím na zimní pneumatiky, ale je to spíše díky tomu, že jsem si pořídil nové auto. Až budu měnit, tak v servisu. Gumy skladuji v kůlně na stojanu, tam se jim nejlépe daří.⋌(vp)