Každý den se na nás valí informace, jak epidemie koronaviru a přijatá opatření srazila na kolena firmy, podnikatele, restauratéry, hospodské, majitele minipivovarů či drobné živnostníky. Každý z nás má nyní možnost pomoci k nastartování ekonomiky a hlavně pomoci přežít podnikatelům v této těžké době.

Města a obce se na přicházející turistickou sezonu připravují mnohem více než v letech minulých. Je jim totiž jasné, že turisté znamenají pro místní podnikatele příležitost si vydělat. V Berouně proto podporují mimo jiné rodící se projekt takzvané návštěvnické karty Berounska, stejně tak se chtějí zaměřit na sociální sítě, aby oslovili a přilákali do regionu další cestovatele.

Blížící se letní prázdniny tak budou jistě specifické, ale rozhodně nemusí být pokažené. V naší zemi je dost míst, která stojí za to navštívit i několikrát za život. A pokud jste se rozhodli, že letos cestovat budete minimálně, pak se můžete pustit i do nových a užitečných věcí. Už jste zkusili pěstovat si vlastní zeleninu?