Dvacetiletá žena jela se svým osobním vozem po Plzeňské ulici a na jejím přímém úseku děvčátko přehlédla. Její automobil do dítěte narazilo levým bokem.

„Holčička upadla na vozovku a zranila se. Z místa nehody ji pak převezla zdravotnická záchranná služba do pražské nemocnice Motol,“ uvedla k nešťastné dopravní nehodě mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.

Mladá řidička byla po nehodě v pořádku.

V nemocnici skončil také pětatřicetiletý řidič, který v obci Svinaře najel se svým favoritem do protijedoucího nákladního auta Tatra 140. Mladý muž projel zatáčku příliš rychle a na mokrém povrchu vozovky dostal smyk a přejel do protisměru, kde v tu chvíli jelo nákladní auto. Obě vozidla se tak střetla.

Ve favoritu kromě řidiče seděla ještě čtyřicetiletá žena a jedenadvacetiletý muž. Oba vyvázli z dopravní nehody bez zranění. Řidič favoritu ale takové štěstí neměl. Sanitka rychlé lékařské pomoci ho kvůli jeho zraněním převezla do hořovické nemocnice, ve které byl hospitalizován.

Policisté provedli u řidičů dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, ale s negativním výsledkem. Řidič favoritu nepředložil ke kontrole platnou zelenou kartu o pojištění vozidla, čímž se dopustil přestupku.