Policisté přesto téměř denně zjistí, že některý z motoristů před jízdou popíjel. Velmi často se jedná o zbytkový alkohol, ale dvaapadesátiletý řidič, který v Chyňavě způsobil dopravní nehodu, nasedl do svého vozu hned, jak opustil hospodu.

Možná, že by mu jeho prohřešek i prošel, ale měl velkou smůlu, když před restaurací Srub v Podkozí hodlal vycouvat z parkoviště se svým vozidlem Renault Laguna z řady šikmo stojících vozidel, naboural do vedlejšího auta.

„Během couvání poškodil pravou stranou vozu levou část osobního auta Fiat Panda, které bylo zaparkované vpravo vedle jeho vozidla. Kromě toho ještě nacouval na sloup restaurace,“ uvedla k dopravní nehodě mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.

Na místo dopravní nehody byla přivolána policejní hlídka, která dala šikovnému řidiči dýchnout do přístroje na měření alkoholu v dechu. Hodnotou, kterou přístroj ukázal, byli překvapeni i policisté. Řidič měl v dechu 2,95 promile alkoholu.

Policisté opilému řidiči přímo na místě nehody zadrželi řidičský průkaz. Dopravní nehodu vyšetřují policisté z berounského dopravního inspektorátu.