Bouračka se podle informací policie obešla bez vážnějšího zranění, nicméně podle údajů Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje na místě zasahovala posádka řevnické záchranky Trans Hospital plus. Také hasiči událost evidují jako dopravní nehodu se zraněním.

Další maléry se odehrály už v noci: nehoda v Benešově, kde se pak bylo třeba postarat o uvolnění komunikace, a čtyři hodiny po půlnoci také v obci Kosoř na Praze-západ. Tam však rozlitý olej v místě nájezdu z cesty na Školskou ulici zůstával na vozovce po delší dobu. Vážnější komplikace v dopravě nicméně policisté na území kraje nezaznamenali.

Odpoledne, kdy se lidé zřejmě budou vracet z prodlouženého velikonočního víkendu – byť kvůli koronavirovým omezením poněkud jiného, než bývalo zvykem v minulých letech – se ale může situace zásadně změnit. A nikoli pouze vlivem hustého provozu.

I v jarním termínu meteorologové varují před regulérní zimní kalamitou; s vydatným deštěm rychle přecházejícím ve sněžení i s bílou tmou, s náledím, jež může trvat od večera až do úterního dopoledne, a s vichrem. A dopoledne se zdálo, že sílící vítr dává jejich předpovědím za pravdu.