Kvůli rychlé jízdě nyní v berounském regionu havarovali dva motocyklisté. Oba skončili kvůli zraněním v nemocnici. První dopravní nehoda se odehrála na silnici ve směru od Zdic na Chodouň.  Sedmatřicetiletý řidič motocyklu Kawasaki ZX 600 jel po uvedené silnici do Chodkyně. „Když měl projíždět levotočivou zatáčkou, nepřizpůsobil řidič rychlost jízdy dopravně technickému stavu komunikace a dostal smyk," uvedla mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.

Muž s motocyklem  spadl na vozovku a jeho stroj zastavil až náraz do kovových svodidel. Při dopravní nehodě byl neopatrný řidič zraněn a  z místa dopravní nehody ho sanitka rychlé lékařské pomoci převezla do motolské nemocnice v Praze. Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která měla negativní výsledek. K poškození kovových svodidel nedošlo.  

Další rychlý jezdec havaroval s motocyklem Yamaha v obci Nenačovice. Devětatřicetiletý muž jel po komunikaci ve směru od centra obce k pile. Na přímém úseku této komunikace nepřizpůsobil u jednoho z domů rychlost vlastnostem motocyklu. Na silnici byl štěrk.

„Když řidič přibrzdil přední brzdou, dostal s motocyklem smyk a spadl na pravý bok motocyklu," popsala průběh nehody mluvčí policie Lenka Uriánková. Při pádu se řidič zranil, ale do nemocnice se chtěl dopravit sám. Policistům sdělil, že vyhledá lékařské ošetření dodatečně. Dechová zkouška na alkohol byla provedena přístrojem DRÄGER, její výsledek byl negativní. Obě nehody vyšetřuje opravní inspektorát Beroun.