Jeden z takových případů stal 27. prosince. „Na parkovišti u obchodního domu Albert v Králově Dvoře neznámý řidič poškodil levý bok osobního automobilu tovární značky Škoda Roomster. Řidič si s poškozeným neprokázal totožnost, nesepsal společný záznam o dopravní nehodě, jak mu ukládá zákon, a z místa odjel,“ uvedla mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková s tím, že způsobená škoda se vyšplhala na 20 tisíc korun. Celá nehoda se přitom obešla bez zranění, mohla tak být vyřešena za pár minut. Teď ale po pachateli pátrá policie.

Ta ale hledá i další hříšníky. „V době mezi 20. a 21. prosincem poškodil neznámý řidič levou boční část zaparkovaného automobilu tovární značky BMW X5 v obci Vráž v ulici Svatojánská,“ připomněla mluvčí. Škoda je v tomto případě na 90 tisíc korun. K nehodě došlo také na králodvorské křivatce ulic Fügnerova a Tyršova, kde neznámý řidič svou jízdou v protisměru ohrozil Volvo XC70, jehož řidič ve snaze zabránit střetu skončil na chodníku a s poškozeným vozidlem.

I v těchto případech pachatelé z místa ujeli a podle Pučelíkové přivítají dopravní policisté jakékoliv informace vedoucí k jejich ztotožnění na lince 602 474 382.

Podobných případů v berounském okrese nahlásí poškození do měsíce až desítky.