Silnice byla neprůjezdná zhruba jednu hodinu. „Na místě došlo ke srážce dvou osobních automobilů. Byly tam tři zraněné osoby s tím, že dvě z nich hasiči vyprostili bez použití hydraulického zařízení. Komunikace musela být během zásahu uzavřena a kolem tři čtvrtě na jednu se jednotky vracely na základnu. U nehody zasahovali členové berounských hasičů, kteří na místo vyslali jednu cisternu a rychlé zásahové vozidlo,“ uvedla Tereza Fliegerová mluvčí, Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje.

U místa nehody přistál i vrtulník. „U prvního pacienta bylo podezření na poranění hrudníku a krční páteře. Ten byl transportován letecky do fakultní nemocnice Královské vinohrady. V případě druhého účastníka, toho záchranáři s lehčím zraněním odvezli na ošetření na chirurgické oddělení berounské nemocnice. Třetím zraněným byl muž, 46. ročník, u nějž došlo k pohmoždění hrudníku a dolních končetin. Pána jsme transportovali na pohotovost střešovické nemocnice,“ upřesnila mluvčí záchranářů Petra Homolová.

Nehoda s velkou pravděpodobností souvisí s náledím. „Při průjezdu zatáčkou řidička jednoho osobního vozidla nezvládla řízení, dostala smyk a přejela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím autem. Není vyloučené, že se auto dostalo do smyku na kluzké vozovce,“ uvedla mluvčí policie Michaela Richterová.