K nehodě došlo v úterý zhruba v šest hodin ráno. Třiačtyřicetiletá žena tu ve vozidle Škoda Fabia podle prvotního šetření vlivem vysoké rychlosti nezvládla řízení při projíždění zatáčky a následně vjela mimo komunikaci do příkopu. Tady narazila do dvou ovocných stromů, které se po nárazu zlomily. Poté se vozidlo ocitlo znovu na silnici, kde se přetočilo na střechu.

Řidička utrpěla při nehodě naštěstí jen lehká zranění, se kterými byla posádkou rychlé záchranné služby Středočeského kraje transportována do hořovické nemocnice. Ještě před tím se ovšem podrobila orientační dechové zkoušce.

„Policisté vyzvali řidičku k dechové zkoušce a k předložení dokladů potřebných pro řízení motorových vozidel. Výsledek dechové zkoušky byl pozitivní a naměřená hodnota byla ve výši jedno promile alkoholu v dechu. Policisté podezřelé řidičce zadrželi řidičský průkaz. Dále byla při lékařském vyšetření dobrovolně podrobena k odběru biologického materiálu,“ doplnila informace mluvčí berounské policie Jana Šteinerová s tím, že policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což jí hrozí až tříleté vězení.