Nákupní týden s Deníkem začíná 7. listopadu a potrvá až do 13. listopadu 2022. Slevové kupóny najdete ve všech vydáních Deníku a vybraných časopisů vydavatelství Vltava Labe Media. Najdete je také na webu nakupy.denik.cz. Exkluzivní slevy platí pro nákupy v e-shopech i v kamenných prodejnách. 

A jaké slevy byste si rozhodně neměli nechat ujít? Projektová manažerka Deníku Martina Bernardová doporučuje například slevy na oblečení.

„Podzimní šatník zaručeně prozáříte veselými kousky z nabídky Dedoles. Během akce můžete využít slevu 25 procent na všechno. Pokud dáte spíše na praktičnost, zaměřte se na značku Bushman. Tam seženete všechna trička se slevou 20 procent,“ radí Martina Bernardová.

Potrpíte si na pohodlí i pod oblečením? Nepřehlédněte šanci výhodně pořídit také spodní prádlo. Dámy i pánové mohou výhodně nakoupit u Astratexu. Sleva 25 procent platí na celý sortiment. A mysleli jsme také na doplňky. Více než 360 sportovních i společenských modelů hodinek značky Timex budete mít se slevovým kupónem o 25 procent levnější.

Pro krásnou pleť

Chybí vám kvalitní kosmetika? Pro členy klubu Yves Rocher máme lákavou slevu 40 procent na výrobek dle vlastního výběru. Smutní nemusí být ani nečlenové, kteří si mohou vybrat libovolný produkt se slevou 35 procent. Doplnit kosmetickou výbavu lze také u Folly kosmetiky. Sleva 30 procent se vztahuje na nákup přírodní kosmetiky, ekodrogerie i zdravých potravin z e-shopu.

Změnit kosmetickou výbavu podle ročního období není na škodu.
Pleť si zaslouží péči i v zimě: S výkyvy teplot se nemusí organismus vyrovnat

Objevovat koncentrovanou sílu rostlin s 50procentní slevou doporučujeme u Esenticy. Jedna kapka přírodního esenciálního oleje má tisíc účinků pro zdraví, krásu a duševní pohodu.

Zdroj: Deník/Jitka Peroutková

Útulný domov

Uvažujete nad změnou vybavení bytu, či domu? Využijte skvělou příležitost k nákupům ve Scontu. Slevy 38 procent už se opravdu vyplatí. Nejen domácnost, ale i zahradu proměníte s výrobky Kärcher, u nichž si z původních cen můžete odečíst 20 procent.

Jste jako doma zejména v kuchyni? Upřete pozornost na značku Tesla. Elektrické hrnce, horkovzdušné fritézy a řada dalších spotřebičů budou k dostání se slevou 20 procent.

Dárky, co potěší

Už myslíte na Vánoce a čím obdarovat své nejbližší? Udělejte jim radost třeba pěknou knížkou z Albatrosu. Slevu 25 procent a dopravu zdarma budete moct čerpat až do konce listopadu.

Jan Budař a Ondřej Vetchý ve filmu Princ Mamánek
Princ Mamánek jako pokus o jinou pohádku. Jan Budař doplatil na velké ambice

Nejen děti jistě zaujmou rodinné a párty hry a hlavolamy z e-shopu Tridio. Ten nabízí slevu dokonce 45 procent.

Co by byly Vánoce bez pohádek? Nejvíc televizní zábavy za nejnižší cenu zajistí Lepší TV. Oblíbené pořady až 30 dní zpětně, 1450 filmů navíc a balíček HBO lze objednat se slevou 90 procent!

Hýčkejte se

Zasloužený relax a romantické chvilky prožijete v hotelu Thermal. Dvě noci pro dva v pokoji superior se snídaní a možností využít vnitřní wellness, venkovní bazén a sauny jsou jen za 4 990 korun. Ušetříte tak 40 procent z plné ceny. A dopravit se tam můžete třeba Flixbusem se slevou 75 procent.