VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

včera 17:21

Plavci Berouna uspěli na Letním mistrovství ČR

Beroun - Berounští plavci trávili první prázdninové dny na vrcholné soutěži letní sezony v Praze - Podolí, kde se konalo 12.-15.července Letní mistrovství ČR dorostu a dospělých. Na závody se sjela celá plavecká špička z 84 oddílů se 472 závodníky z celé České republiky, aby se poprala o mistrovské tituly, a mohla si na poslední chvíli plnit limity do reprezentačních družstev a na Mistrovství Evropy dospělých.

17.7.2018

Kossányiovou zlákal Krakow

Příbram – Volejbalistka Andrea Kossányiová si po roce znovu zahraje polskou ligu. Rodačka z Příbrami bude nastupovat za Krakow, šestý tým uplynulé sezony, do kterého přestoupila z Prostějova.

12.7.2018

Berounským dálkovým plavcům se daří

Beroun - Začátkem června se rozjely pro berounské plavce první dálkoplavecké závody na otevřené vodě, kde sbírají své body do celkového pořadí Českého poháru.

11.7.2018

Na golfovém hřišti v Berouně proběhl den otevřených dvěří

Beroun - Den otevřených dveří uspořádal ve čtvrtek 5. července Beroun Golf Club. Veřejnost měla ideální možnost, jak to chodí na golfovém hřišti v Berouně na Veselé. Zdejší resort pro zájemce předvedl několik ukázek od špičkových hráčů.

10.7.2018

Na vítězství jsem před závodem nepomýšlela, prohlásila šampionka Fabiánová

Morzine (Francie) /FOTOGALERIE/ – Evropský šampionát extrémních překážkových běhů Spartan Race se uskutečnil v sobotu ve francouzském horském středisku Morzine. Nejlepším Evropanem se stal v čase 2:57:27 Rus Sergej Perelygin. Mezi ženami počtvrté v řadě kralovala Zuzana Kocumová z Liberce, která závod dokončila v čase 3:20:48. Své nominované reprezentanty měl i Středočeský kraj.

10.7.2018

Hlaste se na nohejbalový turnaj v Zaječově

Zaječov – Osmý ročník nohejbalového turnaje trojic mužů – Memoriál Karla Jonáka, pořádají v Zaječově v okrese Beroun NK Elna Počerady a NK Zaječov.

9.7.2018

Hokejbalová dvacítka je po šestnácti letech nejlepší na světě

St. John´s (Kanada) – Rána Matěje Štefky zasvištěla do horního růžku kanadské brány a emoce české střídačky vytryskly silou islandského gejzíru. Česká hokejbalová reprezentace do 20 let v noci z neděle na pondělí po šestnácti letech získala titul světového šampiona. Podílela se na tom i silná enkláva Středočechů zastupujících elitní klub Alpiq Kladno.

9.7.2018

Papoušek se hlasitě připomněl při Velké ceně Hořovic

Hořovice - V rámci Českého skokového poháru se po několikaleté odmlce radoval z vítězství Jiří Papoušek. Nejlepší výkon podal tento jezdec při Velké ceně Hořovic, která se konala v neděli 8. července. Do poslední chvíle však nebylo rozhodnuto…

8.7.2018

Republikový šampionát v časovce byl pro středočeské barvy úspěšný

Račice – Skvělé zprávy přišly z Račic, kde se konalo cyklistické Mistrovství České republiky v časovce. Středočeské barvy úspěšně reprezentovali závodníci z Mladé Boleslavi a Příbrami, kteří dohromady získali čtyři cenné kovy a další vynikající umístění.

8.7.2018

Kaskadér na čtyřkolce Richard Mošna: Zlomeného jsem ještě nic neměl

Králův Dvůr /ROZHOVOR/ - Na 2. ročník auto moto Festivalu Bordel na zámku v Králově Dvoře se sjeli moto kaskadéři ze všech koutů republiky. Kaskadérské kousky předvedli na motorkách, v autech, ale také na čtyřkolce. Jedním z mála kaskadérů na čtyřkolce u nás i v Evropě je Richard Mošna, který odpovídal na otázky Deníku.

7.7.2018

Tenis na travnatém povrchu jako na Wimbledonu? Překážkou je cena

Střední Čechy – Nejprestižnější tenisový turnaj Wimbledon je v plném proudu. Nejstarší tenisové klání se hraje na travnatém povrchu; pokud byste si ale i vy chtěli zahrát tenis na tomto typu povrchu, nejspíše by vám trvalo velmi dlouho, než byste takový kurt našli – pokud vůbec.

6.7.2018

Juniorská dvojka s kormidelníkem dosáhla na republikové stříbro

Račice/Beroun - Týden po veslařském republikovém šampionátu žáků, který byl pro berounské barvy velmi úspěšný, se na kanálu v Račicích, na svém společném Mistrovství České republiky, sešli dorostenci, junioři, senioři a senioři B. I tentokrát se berounským veslařům dařilo. Nejvíce se blýskla dvojka s kormidelníkem, ve složeně Michael Štorek, Jan Bouška a Michaela Dvořáková, která získala stříbro.

6.7.2018

Nohejbalisté Alpi home Beroun unikají všem soupeřům

Beroun – Okresní přebor v nohejbalu má za sebou další odehrané kolo, tentokrát s pořadovým číslem jedenáct. Jeho šlágrem byl souboj hráčů Alpi home Beroun a Hořovic, který ovládli hosté 8:2.

4.7.2018

Štěpán Palata a Jan Valečka získali zlato na Mistrovství České republiky

Plzeň - Na přelomu června a července se v plzeňském bazénu konalo Mistrovství České republiky třináctiletého žactva, kterého se účastnil i plavecký oddíl TJ Lokomotivy Beroun. Závodů se účastnil výběr nejlepších plavců České republiky, jelikož pro plavce této kategorie se jednalo o nejvyšší vrchol letní sezóny. Pod vedením trenérky Anety Pokorné vyrazili berounští plavci do Plzně ve složení Štěpán Palata, Dominik Plhal, Jan Valečka a přivezli několik medailí.

4.7.2018

Čtrnáctiletí plavci se v silné konkurenci neztratili

České Budějovice - Poslední červnový víkend se v Českých Budějovicích konalo plavecké Mistrovství České republiky čtrnáctiletého žactva. Přestože již začaly prázdniny, sešla se na jihu Čech celá mládežnická špička ve které bojovali o co nejlepší umístění i plavci berounské Lokomotivy, kteří chtěli ukázat, jak tvrdě se na tuto vrcholnou soutěž od ledna, až do června připravili. V silné konkurenci se neztratili a dosáhli na rekordy a skvělá umístění.

28.6.2018

Nohejbal: Boj o čelo se zúžil

Berounsko - Desáté kolo okresní soutěže v nohejbalu do tabulky žádnou změnu nepřineslo. Zatímco na první místo už nejspíš pomýšlí pouze v Hořovicích a v Berouně, o bronzový stupínek usiluje minimálně trojice týmů. Nejlepší pozici z nich má zatím Squadra, ale na paty jí šlapou Měňany a zpovzdálí doráží také nevyzpytatelná Kleštěnice.

26.6.2018

Veslaři získali na republice tři zlaté a dvě bronzové medaile

Beroun - Za velkého horka se vypravilo do Račic na veslařský kanál 36 berounských veslařů na Mistrovství ČR ve veslování mladšího a staršího žactva. Už večer se počasí rapidně zhoršilo a při pátečních rozjížďkách se oblékali do bund a čepic. Zima a silný studený vítr, i s deštěm, spolu vytvořily celkem slušné vlny. Ale i to k veslování patří a berounské borce to nezastavilo.

26.6.2018

Ledárnu Bulava přežil. A dál září

Beroun – Bezmála polovina xterra sezony je za berounskou závodnickou legendou téhle disciplíny – Františkem Bulavou.

26.6.2018

Barbora Míková získala šest medailí na Poháru České republiky

Beroun - O uplynulém víkendu se konala nejvyšší soutěž jedenáctiletého žactva - Pohár České republiky na Kladně, kam se sjelo sedmdesát dva oddílů z Čech. TJ Lokomotivu Beroun reprezentovali plavci pod vedením jejich trenérky Anety Pokorné: Františka Dočkalová, Martin Hončík, Barbora Míková a Matěj Palata.

26.6.2018

Hokejbalový Pohár Rytíře opět přinesl berounským hokejistům úspěch

Beroun - U kladenského obchodního centra OAZA se o posledním červnovém víkendu uskutečnil další ročník hokejbalového turnaje o Pohár kladenského Rytíře pod patronací Jaromíra Jágra, majitele kladenského hokejového klubu. I letos se jej zúčastnili mladší žáci HC Berounští Medvědi, kteří do turnaje nasadili dvě mužstva - Medvědy a Pandy. Obě byla úspěšná.

26.6.2018

Wimmer: Froome? Sagan je nejlepší na světě!

Plzeň – Na západě Čech proběhlo cyklistické mistrovství České republiky a Slovenska. Zúčastnili se ho i závodníci z Příbrami, kteří však doplatili na zdravotní problémy svých tahounů a na přední příčky v závodě, který ovládl hvězdný Peter Sagan, nedosáhli.

25.6.2018

ROZHOVOR: Skateboardista Maxim Habanec má berounskou GrandPrix velmi rád

Beroun /ROZHOVOR/ - V Berouně se o uplynulém víkendu uskutečnil další ročník skateboardových závodů GrandPrix Beroun. Jedním z nejlepších jezdců byl zkušený skateboardista Maxim Habanec, který odpovídal na otázky Deníku. 

25.6.2018

Historická událost: Freestyle motokrosař Libor Podmol přeskočí dům!

Benešov - Libor Podmol se jako vůbec první český freestyle motokrosař rozhodl přeskočit rodinný dům. Něco podobného přitom doposud žádný český akrobat na motocyklu nezkoušel. Velká událost pro domácí sportovní scénu se uskuteční 28. června a půjde o nemovitost kousek od Benešova. Dům pro tyto účely byl vybrán přední českou realitní společností. „Jsem nadšený, protože podobnou výzvu jsem chtěl už delší dobu zrealizovat. Bude to velké zpestření rozjeté sezony a zároveň to beru jako skvělou přípravu na letní X-Games,“ říká Podmol, loňský vicemistr světa.

18.6.2018

Slaný chystá na středu plochodrážní extraligu, klub ocení legendy

Slaný – Nejvyšší tuzemská soutěž plochodrážních týmů bude mít své čtvrté pokračování ve středu 20. června od 18:00 hodin na slánském stadionu.

9.6.2018

Nohejbal: Infarktový závěr v Berouně

Berounsko - Sedmé kolo soutěže nabídlo řadu dramatických utkání, favorité své zápasy veskrze zvládli. V tabulce si polepšily Měňany s Mezouní, na chvostu zatím zůstává Králův Dvůr.

9.6.2018

Veslařkám to na Vltavě cinkalo

Beroun - Hodně úspěšné byly veslařky Lokomotivy Beroun v Praze, kde se uskutečnilo Mistrovství oblasti povodí Vltava. „Představilo se na něm osm klubů a oddílů z celé Prahy, dále z Jindřichova Hradce, Třeboně, Tábora a Berouna,“ vypočítala trenérka Růžena Sehnoutková.

7.6.2018

Středočeský kraj přivítá Olympijský běh, v celém Česku poběží desítky tisíc lidí

Střední Čechy - Blíží se největší běžecká událost v České republice. Přes 80 tisíc běžců, mezi nimi i mnoho olympioniků, vyběhne ve středu 20. června přesně v jeden okamžik na tratě závodů T-Mobile Olympijského běhu po celé zemi. A pozadu nebude ani Středočeský kraj, v němž se poběží hned na devíti různých místech. Registrace do závodů probíhají do 11. června na www.olympijskybeh.cz.

7.6.2018

Německá stavitelka připravila na poděbradském kolbišti ostrý test

Poděbrady /FOTO/ - Pestré překážky, komplikované obraty a konkurence těch nejlepších. Mladí parkuroví jezdci první červnový víkend soutěžili v Poděbradech na tratích připravených německou stavitelkou Christou Heibach, která má zkušenosti z olympijských závodů a nespočtu velkých cen po celém světě, patří proto mezi absolutní špičku.

24.5.2018

Milík se těší na Grand Prix. Svezou se i Franc s Krčmářem?

Praha – Již po dvaadvacáté se tuto sobotu 26. května pojede v Praze na Markétě plochodrážní Grand Prix. Je to nejvíce ze všech pořadatelů od roku 1997, kdy se seriál o titul mistra světa začal jezdit.

23.5.2018

Ochutnávku XVI. všesokolského sletu uvidíte v neděli v Brandýse

Brandýs n/L – Ochutnávku toho, co uvidíte na XVI. všesokolském sletu v Praze, můžete zažít i v Brandýse nad Labem, kde se v neděli 27. května na sokolském cvičišti Jindry Vaníčka uskuteční oblastní sokolský slet. Ten bude součástí čtyřiceti regionálních sletových akcí, které se po celé republice budou konat až do konce června.

18.5.2018

Finále slibuje pořádnou bitvu. Favorit je jasný

Nymburk - Před patnácti lety proti sobě stály týmy Nymburka a Opavy na startovní čáře závěrečné finálové série nejvyšší české basketbalové soutěže. Oba dva týmy byly v poněkud jiné pozici než letos. Zatímco postup Nymburka, který teprve dvě sezony zpátky naskočil do extraligového kolotoče, byl do jisté míry překvapením, Opava té doby titul obhajovala. Navíc v šesti sezonách před tímto finále roku 2003 posbírala šest medailí, tři zlaté a dvě stříbrné a bronzovou.

16.5.2018

FOTO: Z Odznaku všestrannosti na olympiádu? V Mělníku roste supertalent

Slaný – Vítr se srdnatě točil nad atletickým stadionem ve Slaném. Právě tady přitom probíhalo krajské kolo Odznaku Všestrannosti Sazka Olympijského víceboje.

12.5.2018

Čáslavský krajský OVOV zaujal lety v dálkařském sektoru

Čáslav – Už je to taková čáslavská tradice. Na atletickém stadionu Vodranty znovu proběhlo krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Utkalo se zde 11 týmů a 55 žáků ze škol ve východní části Středočeského kraje. Vítězem v prvním krajském kole se stala ZŠ Palachova z Brandýsa nad Labem, která posbírala 23 261 bodů. „Všechno nám krásně vyšlo,“ pochvalovala si za organizátory bývalá trojskokanská hvězda Šárka Kašpárková.

11.5.2018

Slaný hostí Vildeho memoriál, přijede i Ulamek

Slaný – První velký závod v sezoně bude hostit plochodrážní stadion ve Slaném. V sobotu 12.května se tady uskuteční už 19. ročník Memoriálu Antonína Vildeho, bývalého výborného závodníka.

26.4.2018

Hořovická hala přivítá dvě akce

Hořovice – Sportovní hala v Hořovicích ožije o víkendu akcemi mládeže. 

20.4.2018

Marinčin: Letos přibylo čtyřicet soutěžících

Beroun – Zdravě si zasoutěžit se vydali zástupci výběrů základních škol do Berouna na stadion Lokomotivy v rámci okresního kola Odznaku všestrannosti.

20.4.2018

Tomáš Míka pobral čtyři medaile ze sedmi startů

Beroun – Na čtrnáctý ročník Jarní ceny Prahy se vydali plavci berounské Lokomotivy. „Tento závod se postupem let stal největším a nejprestižnějším plaveckým závodem v České republice pro žactvo a mladší dorost,“ zdůraznila trenérka Simona Pokorná.

18.4.2018

60. ročník půlmaraton KVOK bude mistrovství republiky veteránů

Kolín /ROZHOVOR/ – Tuto neděli 22. dubna v 10 hodin si stoupnou běžci na start u kolínského atletického stadionu již 60. ročníku půlmaratonu KVOK, Kolín – Velký Osek – Kolín. Co se na takové kulaté výročí chystá zvláštního? Nejen na to jsme se zeptali organizátora závodu Václava Milera.

13.4.2018

Užijte si víkend s florbalem

Berounsko - Florbalisté sehrají o víkendu další zápasy. Hořovičtí Red Dragons mohou udělat další krok k postupu.

10.4.2018

David Ludvík pozlatil plzeňský bazén

Beroun – Bazén v Plzni – Slovanech opět přilákal velké množství plaveckých oddílů s více než 350 závodníky, když se tam v pátek a sobotu konal Západočeský pohár.

6.4.2018

Hořovičtí Draci sahají po postupu do ligy

Berounsko – Vrcholem letošního roku florbalistů bude světový šampionát v Praze, kam se chystá množství hráčů z řadových celků buď v rolích diváků nebo pořadatelů.

6.4.2018

Vrchařská koruna startuje!

Praha - Třináct cyklistů, včetně jedné ženy, se může pochlubit, že loni zdárně absolvovali první ročník Vrchařské koruny pražské.

5.4.2018

Milovice přivítají novou sezonu Truck trialu

Milovice - Dvacátou soutěžní sezonu truck trialistů zahajuje Otevřené mistrovství ČR o nadcházejícím víkendu 7 - 8. dubna v Milovicích u Lysé nad Labem. Na Tankodromu Teleček se můžete těšit na ukázky dovednosti řidičů nákladních vozidel, jezdících v extrémním terénu a rozdělených do několika kategorií.

26.3.2018

Na titul scházely Komárovu pouhé dva bodíky

Komárov – Závěrečný duel finálové skupiny krajského přeboru volejbalistek už sice nemohl nic změnit na faktu, že titul získají hráčky Benátek, ale Komárov chtěl nové vítězky doma zdolat.

24.3.2018

Kladenským Raisins hala v Hořovicích svědčila

Hořovice - Deváté kolo skupiny B florbalového Ph+Sč přeboru mužů přivábilo do hořovické sportovní hale čtyři týmy. Z nich se nejvíce dařilo týmu Kladno Raisins, který zdolal Radotín 7:5 a pořádající Gladiators team Beroun 14:2.

24.3.2018

Žebrák dostane ke sto letům dárek, vznikne zde nové hřiště

Žebrák – V pořadí třetím městem, ve kterém bude mít široká veřejnost možnost vyzkoušet si novinku v oblasti sportu, je Žebrák.

24.3.2018

Kelti vyzvou Přelouč

Beroun – Hokejbaloví Kelti vstoupí v neděli do osmifinále první ligy domácím zápasem proti Jestřábům z Přelouče.

22.3.2018

Cerhovice hostí Josefský běh

Cerhovice – Už potřetí se v sobotu vydají atleti na trať Josefského běhu v Cerhovicích. Závod je i letos zařazen do seriálu závodů Brdského poháru.

22.3.2018

Kelti těsně vnikli do play-off

Beroun - Poslední víkend základní části sehráli Kelti na hřištích v Přelouči a Jihlavě. Klíčový duel se odehrál především na přeloučském asfaltu, kde na berounský celek čekala domácí družina Jestřábů. Týmovým výkonem, podpořeným výborně chytajícím Laškem a efektivním zakončením, dokráčeli Kelti k výhře 5:1, která znamenala důležitý tříbodový zisk.

22.3.2018

Konec papíru. Také futsal má už brzy fungovat elektronicky

Střední Čechy – Fotbal už má podobnou (r)evoluci za sebou, teď přichází řada na jeho halovou alternativu. Vedení futsalového svazu se rozhodlo, že v sezoně 2018/2019 spustí úplnou elektronizaci své agendy.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT