VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

10.11.2017

Florbalisté T.B.C. chtějí udolat druhé Štíry

Králův Dvůr /FOTOGALERIE/ - Dohrávku odloženého utkání Národní florbalové ligy zvládl celek T.B.C. Králův Dvůr vítězně.

7.11.2017

ON-LINE: Ptejte se bojovníka Jakuba Stelšovského

Beroun - Dalším hostem on-line rozhovoru Berounského deníku bude ve čtvrtek 9. listopadu od 10 hodin závodník Spartaku Žebrák v Muay-Thai Jakub Stelšovský. Populární „Kaboo“ o víkendu zvítězil v dalším zápase KO. 

3.11.2017

Šipky se hrají v hospodách i sálech

Berounsko – Hospůdka. Pivečko. Přátelé. I tyto atributy jsou k vidění při šipkařských kláních. Hází se ale i ve velkých sálech. Šipkami se Češi baví.Elektronické šipky se hrají na hodně místech našeho regionu. Ti nejlepší pak míří na různé turnaje.

30.10.2017

Ptejte se on-line siláka Tomáše Kunce

Berounsko /ON-LINE ROZHOVOR/ - Dalším hostem on-line rozhovoru Berounského deníku bude ve středu 1. listopadu od 14:30 hodin mistr světa v silovém trojboji Tomáš Kunc z Cerhovic. 

29.10.2017

OBRAZEM: Králodvorský čtverec

Králův Dvůr - V Králově Dvoře se v sobotu běžel tradiční závod v silničním běhu o putovní pohár starosty Králova Dvora. Zapojily se do něho desítky malých i velkých běžců, a to jak amatérských, tak i profesionálních. Start Králodvorského čtverce byl letos zdarma.

27.10.2017

Tomáš Spáčil zvládl přechod mezi dospělé na jedničku

Zaječov - Závodník v rybolovné technice Tomáš Spáčil, začal v letošním roce závodit v kategorii dospělých. Spousta lidí, kteří se točí okolo rybolovné techniky, byli zvědavý, zda se Tomáš dokáže prosadit mezi nejlepšími závodníka a naváže na svoje vynikající výsledky z juniorů.

27.10.2017

Kelti konečně vyhráli, v Prachaticích to vyšlo

Beroun - Nohejbaloví Kelti bojovali téměř na všech frontách. Nejprve si projdeme výsledky a pozvánku na víkend.

27.10.2017

Squadra Beroun obhájila titul

Berounsko - Letošní ročník nohejbalové soutěže se nesl ve znamení hned několika “nej“. V soutěži bylo sehráno historicky nejvíce zápasů, účastnilo se jí totiž 10 týmů z regionu, což je dosavadní rekord. Byla také zatím asi nejkvalitněji obsazená. To dokládají vyrovnané výsledky utkání v první polovině tabulky a příliv nových hráčů, kteří soutěž oživili.

26.10.2017

Judistka Lucie Humlová přivezla bronz

Beroun - Judistům se dařilo v Brně. "I v novém školním roce jsme se opět vrhli na soutěžní víkendy. První závod, kam vyrazili naši judisté oddílu Judo Beroun, byl dvoudenní Český Pohár v Brně. Do Brna se sjelo celkem na 1200 závodníků z několika evropských zemích.

26.10.2017

Martin Hoffmann je v čele Evropského poháru v elektronických šipkách

Králův Dvůr - Ve skvělé formě hrající Martin Hoffmann vystřídal v čele Evropského poháru v elektronických šipkách Jiřího Brejchu. 

25.10.2017

Unikát. V utkání ligového futsalu nepadl ani gól

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – Tohle futsalové soutěže nepamatují. Tedy alespoň ne na ligové úrovni. Mladoboleslavské Malibu se ve druhé lize Západ rozešlo s Rapidem Ústí nad Labem bez branek.

23.10.2017

Ptejte se on-line střelkyně Hany Adámkové

Berounsko - Hostem on-line rozhovoru Berounského deníku bude ve čtvrtek 26. října od 16:30 hodin sportovní střelkyně Hana Adámková z Hořovic, která sbírá úspěchy na mezinárodní úrovni.

22.10.2017

Koukal: Největší nadějí je Adámková

Hořovice – Badminton. Olympijský sport i zábava při letní rekreaci. V Hořovicích se mohou stále pyšnit tím, že se Petr Koukal třikrát probojoval na turnaj pod pěti kruhy.

20.10.2017

Javůrek: S Berdychem mám kladnou bilanci

Kolín – V mládí se na turnajích potkával s Berdychem, Rosolem, Hradeckou, Strýcovou nebo Hlaváčkovou. Zatímco výše zmínění cestují po světě a vydělávají velké peníze, on pověsil tenis na nejvyšší úrovni na hřebík. Natrvalo se usadil v klubu LTC Kolín, kde je členem výboru, hrajícím kapitánem dospělých a také profesionálním trenérem.

15.10.2017

Podbrdská liga v křížovém mariáši

Rpety - Tradiční setkání příznivců mariáše se blíží. V neděli 22. října se sejdou ke klání v křížovém mariáši v Hospodě Járy Cimrmana ve Rpetech na Hořovicku k prvnímu kolu Podbrdské ligy pod záštitou starostů Podluh a Rpety Josefa Humla a Aleny Hasmanové. Prezentace je od devíti hodin, první karty mariášky padnou na stůl v 10 hodin.

15.10.2017

Drama v nohejbalovém přeboru až do konce

Berounsko - V okresním nohejbalovém přeboru Squadra zaváhala s Hořovicemi a znovu tak zdramatizovala situaci v boji o první místo. Klopýtnutí vedoucího týmu využila Mezouň a vede teď před svým velkým rivalem o jeden bod.

13.10.2017

Spartan Race. Fenomén doby, nebo budoucí olympijský sport?

Střední Čechy /INFOGRAFIKA/ – Extrémní překážkové závody Spartan Race se v České republice běhají od roku 2014. Od té doby se z lidí říkající si spartani stala komunita, která jen na sociálních sítích čítá téměř sto tisíc lidí.

8.10.2017

ON-LINE: Ptejte se hokejbalisty Jiřího Hrabára

Hostem on-line rozhovoru Berounského deníku bude ve čtvrtek 12. října od 16 hodin hokejbalista Keltů Jiří Hrabár, který nakoukl i do extraligy v dresu Kladna.

7.10.2017

Rozhodne se mezi Squadrou a Mezouní

Berounsko - Výsledky 16.kola okresního přeboru nohejbalistů rozhodly o tom, že se boj o titul v posledních dvou kolech zúžil pouze na Squadru a Mezouň.

7.10.2017

Keltům se na Moravě nedařilo, o víkendu hrají doma

Beroun - Oblíbený trip na severní Moravu hokejbalovým Keltům mnoho štěstí nepřinesl. Dvě utkání s předními celky soutěže znamenaly dvě prohry, shodně pětibrankovým rozdílem. Dvanáctka hráčů, která do Opavy a Karviné odjela, nechala na hřišti vše, co mohla. Kelti si mohou oddechnout. Výjezd sice body nepřinesl, ale od předvedených výkonů je možno se odrazit. A na Moravu se už v letošním roce nepodívají…

6.10.2017

Velká cena Sparty ukončila závodní sezonu rychlostních kanoistů

Králův Dvůr - Slunečný víkend přilákal na poslední závody v rychlostní kanoistice letošní sezony, Velkou cenu Sparty, více jak 400 závodníků. Na nejlépe obsazeném pouťáku mezi jedna třiceti oddíly nechyběli tradičně Slovenští reprezentanti a ani závodníci z TJ Sokol Králův Dvůr.

3.10.2017

Velvarský maraton poběží i olympijský vítěz

Kladensko – Běžecké závody na různých tratích, bikerské měření sil, atrakce pro děti, závěrečná tombola a po celý den bohaté občerstvení. Kdo nechce být jen divákem, a rozhodne se udělat něco pro své tělo a duši, nebo ho třeba motivuje myšlenka jít příkladem svým dětem, je nejvyšší čas zaregistrovat se do startovního pole. Velvarský maraton je na programu už nadcházející sobotu.

1.10.2017

Střídání na čele nohejbalové tabulky

Berounsko - V 15.kole okresního nohejbalového přeboru nebyla nouze o zajímavé výsledky. Další klopýtnutí Mezouně s Měňany zrodilo nového lídra tabulky, berounskou Squadru, která doma proti Zdejcině nezaváhala. Harmotoklub si doma vyšlápl na Hořovice a Králův Dvůr vyloupil Kleštěnici.

27.9.2017

Velké finále zvládl nejlépe Marek Klus

Hořovice - V Hořovicích na Berounsku vyvrcholil v neděli 24. září již 16. ročník Českého skokového poháru. V rámcifinálového klání si nejlepší čtyři jezdci celoročního žebříčku mezi sebou vystřídali své koně. Z vítězství se nakonec po třech letech radoval Marek Klus.

25.9.2017

V Hořovicích odehrají volejbalistky dodatečnou kvalifikaci

Hořovicko /FOTOGALRIE/ - Po dvou turnajích v Komárově a Rakovníku se družstva volejbalových starších žákyň chystají na další klání. 

23.9.2017

Hokejbaloví Kelti hráli na všech frontách

Beroun - Hokejbalové soutěže se rozjely naplno, v případě Keltů začněme výsledkovým souhrnem.  

23.9.2017

Králův Dvůr zaskočil Mezouň

Berounsko - Utkání 14. kola okresního nohejbalového přeboru poznamenala nepřízeň počasí, duel Žebráku s Harmotoklubem dokonce nemohl být vůbec odehrán. Vyrovnává se situace na čele tabulky, Mezouň opět ztratila a před Squadrou už má jen minimální náskok. Třetí jsou zatím Hořovice, na záda jim ale dýchá berounský Harmotoklub.

15.9.2017

Neliba a Sabo vyplavali v Českém poháru dálkového plavání stříbrné medaile

Beroun - Po celou dobu letních prázdnin se plavci Lokomotivy Beroun věnovali dálkovému plavání, které probíhalo na otevřených vodách po celé ČR. Závody, kde mladí plavci sbírali body do celkové pořadí Českého poháru, měly své vyvrcholení začátkem září v Mělicích, kde proběhlo superfinále žáků a kadetů. 

15.9.2017

Florbalistům Králova Dvora začala sezona

Králův Dvůr - Začal školní rok a s ním každoročně začíná florbalová sezona. Pro florbalový oddíl T.B.C. Králův Dvůr již v pořadí osmnáctá a s několika novinkami. 

14.9.2017

Hejnové unikl v Kutné Hoře světový rekord o dvě setiny

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ – Dvojnásobná mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová zakončila svou závodní sezonu ve středu na atletickém stadionu Olympia v Kutné Hoře. Právě tam totiž uspořádala první ročník svých závodů s názvem HESU meeting. „V Kutné Hoře trénuji třikrát nebo čtyřikrát do roka. Přítel odtamtud pochází,“ vysvětlila Zuzana Hejnová, proč si vybrala právě stadion Olympie. „Stadion má opravdu nádherné prostředí a je tam naprostý klid,“ usmívala se medailistka z olympiády.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT