VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

18.11.2018

Nominace už přicházejí

Berounsko – Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec Berounska se blíží.

13.11.2018

Kdo se stane králem sportovců na Berounsku? Posílejte nominace!

Berounsko - Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec Berounska už se pomalu blíží. V prvopočátku je třeba nalézt ty sportovce a týmy, které se objeví v nominacích v jednotlivých kategoriích.

13.11.2018

Florbalisté Lucernu obrali favorita z Pelhřimova

Králův Dvůr - Florbalisté T.B.C. se s týmem Pelhřimova utkali před dvěma lety v baráži o první ligu. Ten tehdy účast ve druhé nejvyšší soutěži obhájil. Nakonec ji opustil po loňské sezoně a jistě pracuje s vidinou okamžitého návratu. Drží se v popředí tabulky národní ligy a přijel jako favorit.

10.11.2018

Šulc a Ježek za desítkou

Rosmalen (Nizozemsko) – Prvním rokem jezdí mezi juniory a už zajel skvělý výsledek mezi evropskou elitou. V holandském Rosmalenu obsadil David Šulc na evropském šampionátu 14. místo. Jeho oddílový kolega Tomáš Ježek dojel dvě místa za ním – šestnáctý. Za vítězem dojel Šulc se ztrátou jedné minuty a 31 vteřin, Ježek za Šulcem zaostal 27 vteřin.

9.11.2018

Benátky vedou extraligu! Těžkému losu navzdory

Střední Čechy - Los letošní extraligové sezony se k loňským bronzovým medailistům zachoval pro úvod sezony poněkud macešsky. Hned v prvním hracím víkendu totiž hráčům a hráčkám benáteckého Deltacaru postavil do cesty úřadující mistry z Brna a čtvrtý tým loňské soutěže.

9.11.2018

Florbalisté pomáhají dobré věci, stranou nezůstává ani jejich hlavní sponzor

Králův Dvůr - O Králově Dvoře se říká, že „tam to funguje“. V době, kdy je módní všechno „hejtovat“, to není málo. Vždyť co všechno život v každé lokalitě obnáší - státní správu a samosprávu, občanská sdružení, kulturní a sportovní spolky, dobročinné organizace…

9.11.2018

Plavec David Ludvík ukázal fantastickou formu

Jihlava – O víkendu se v Jihlavě konalo 6. kolo Českého poháru v plavání, což je nejvyšší dlouhodobá tuzemská soutěž.

7.11.2018

Florbalistům Králova Dvora chyběl čas

Praha - Králodvorští mohli v přímém souboji vystřídat Traverzu ve středu tabulky Národní florbalové ligy. Nakonec k tomu v pražské hale Děkanka nebylo daleko. Po první třetině by na to ale vsadil málokdo. Domácí hráči Lucern přestříleli a vyneslo jim to dvougólový náskok.

5.11.2018

Berounští triatleti při vyhlášení zářili

Berounsko – Do hlavního města Prahy se v sobotu vydali úspěšní sportovci z Berounska. Konalo se tam totiž vyhlášení nejlepších triatlonistů roku 2018.

31.10.2018

David Ludvík vybojoval šest zlatých medailí

Beroun - Plavci TJ Lokomotivy Beroun vyjeli bojovat do kladenského bazénu na Zimní přebor Středočeského kraje a Prahy. Ve složení Daniel Dvořák, Hana Krobová, David Ludvík, Klára Lhotáková, Tomáš Míka, Anna Mužíková, Tadeáš Neliba, Michael Procházka, Jiří Sabo, Lukáš Uxa, Jan Valečka a v neposlední řadě Julie Žáčková, svěřenci Anety Pokorné, Simony Pokorné a Vladimíra Seemana.

31.10.2018

Solidní výkon vynesl florbalistům dva body

Králův Dvůr - Kalendář národní florbalové ligy přivedl soupeře do králodvorské haly v den státního svátku, a tak před utkáním zazněla česká hymna. Domácí T.B.C. zároveň vybrali tento den k představení nových dresů s logem hlavního sponzora.

30.10.2018

Třicítka gólů v ligovém futsale! Mělnické béčko se blýsklo rekordním výsledkem

Mělník - Takový výsledek by byl k neuvěření i v okresním přeboru, natož ve druhé lize, kde se stal realitou. Rezerva futsalového Olympiku poslala chomutovský Baník domů s gigantickým výpraskem 29:2. Z domácí sestavy se kromě brankáře zapsali mezi střelce úplně všichni.

28.10.2018

OBRAZEM: Běžecký závod Králodvorský čtverec pokazilo deštivé počasí

Králův Dvůr - V Králově Dvoře se v neděli na počest 100. výročí vzniku republiky běžel tradiční závod v silničním běhu o putovní pohár starosty Králova Dvora. Na start populárního závodu Králodvorský čtverec se postavily i přes deštivé počasí desítky malých běžců.

28.10.2018

Dojatá Palečková: Nikdy nezapomenu na tu radost, když jsme držely českou vlajku

Rakovník - Výborný měsíc má za sebou rakovnická závodnice a reprezentantka České republiky v aerobiku.

28.10.2018

Lewandowská: První zápas byla bomba

Nymburk /ROZHOVOR/ - Nymburk získává své fanoušky i v umělecké sekci. Na zápas proti AEK Athény pozvala tvůrce a herce filmu Zlatý podraz, který vypráví o peripetiích mistrů Evropy 1946 v období těsně po válce a který má v těchto dnech premiéru.

27.10.2018

Rozlučka ve velkém stylu! Tománek ovládl Ironmana

New Orleans – Obhájil titul mistra světa na ironmanské distanci 70.3. Světový pohár zakončil třetím místem v americké Sarasotě, ale přesto neměl český reprezentant v paratriatlonu Jan Tománek dost. Z Floridy se přesunul do New Orleans, kde se rozhodl absolvovat ještě jednoho Ironmana.

26.10.2018

Přebor letos jenom s deseti účastníky

Střední Čechy - Zatímco futsalisté v první a druhé lize mají už odehráno několik kol a po odstoupení Litoměřic z nejvyšší české soutěže také jeden velký skandál, nižší soutěže se přidávají o tomto víkendu. Krajský přebor s deseti účastníky, divize bude hrát pouze v osmi týmech a odstartuje o týden později.

26.10.2018

Bratrský souboj na Velké ceně Prahy

Praha - Berounská výprava plavců vyjela bojovat na radlický bazén Motorletu Praha, aby ukázala svou skvělou formu na závodech Velké ceny Prahy, která pořádala již 47. ročník této soutěže. Složení plavců bylo: Jakub Cihlář, Tomáš Ludvík, David Ludvík, Tadeáš Neliba, Tomáš Míka a v neposlední řadě Lukáš Uxa, svěřenci Simony Pokorné a Vladimíra Seemana.

26.10.2018

V Kladně závodilo přes čtyřicet berounských plavců

Beroun - V Kladně se konala již tradiční Krajská základní plavecká soutěž, tentokrát 3. kolo. Závody, kde si závodníci především chtějí zlepšit svoje dosavadní nejlepší výkony tak, aby se mohli kvalifikovat na Zimní přebor SK a jako bonus získat i nějaká ta pěkná umístění.

22.10.2018

Probuzení T.B.C. odnesl nováček z Děčína

Děčín - Florbalisté T.B.C. Lucern Králův Dvůr zavítali o víkendu na palubovku Děčína, kde zvítězili jasně 7:1. Asistent králodvorského trenéra Michal Kubert v pozápasovém hodnocení vyzdvihl výkon gólmana Patrika Zítky. Ve střelecky vyrovnaném sobotním zápase to byl jeden z trumfů na králodvorské straně. Dalším byly posily z nejvyšší soutěže.

21.10.2018

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

21.10.2018

Noc válečníků 15 uchvátila hlavně dámskou pyramidou

Kladno - Kladenská sportovní hala, tradiční místo Nocí válečníků, hostila v pátek svůj 15. díl a ten byl 7. kolem Girl Power - Biggers Better. Čili prestižní dívčí pyramidy, boje osmi žen o pás Girl Power WKN a postup do dalšího kola. 

19.10.2018

Paralympik Jiří Ježek si zatrénoval s dětmi

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Jeden tisíc tři sta škol, desetitisíce žáků z celé České republiky. Tak velký je zájem o Olympijský trénink s hvězdou, což je akce z projektu Sazka Olympijský víceboj. Ve čtvrtek se hvězda objevila v Kutné Hoře, úspěšný paralympijský cyklista Jiří Ježek navštívil zdejší základní školu v Jiráskových sadech.

16.10.2018

Vojta Hubinger - bojovník se životem složil hymnu

Beroun /ROZHOVOR/ - Rocker a sportovec. Začínal v době, která nebyla bigbítu úplně nakloněná. Prošel řadou kapel, které většinou i založil. Jeho srdeční záležitostí je skupina Moped. Sportuje, udržuje se v kondici. Rock a sport propojil v hymně, složené „na míru“ florbalovému klubu v Králově Dvoře.

14.10.2018

Rally Příbram ovládl posedmé v kariéře Václav Pech

Příbram /FOTOGALERIE/ - Posledním letošní podnikem tuzemské rallyové sezony byla již tradičně SVK Rally Příbram. Vítězem jejího 39. ročníku se stal Václav Pech, který v hornickém městě vyhrál již posedmé v kariéře. 

10.10.2018

Berounští plavci zahájili zimní sezonu

Beroun - Plavci Lokomotivy Beroun se vydali na první závody nové zimní sezony, a to do Mladé Boleslavi, kde se konal 41. ročník Ceny města a Memoriálu Miroslava Tottera. Po letní pauze se do bazénu znovu vrátili "odpočinutí " (někteří se o prázdninách věnovali dálkovému plavání) plavci, aby s nadšením zahájili další sezónu.

10.10.2018

Atletka Natálie Krubová přivezla stříbro

Beroun - Severočeský Jablonec hostil Mistrovství ČR žactva v atletice. Oddíl TJ Lokomotiva Beroun reprezentovali jen čtyři závodníci, ale vedlo se jim velmi dobře. Stříbrnou medaili si ve skoku o tyči za výkon 323 cm odvezla z Jablonce nadějná berounská tyčkařka Natálie Krubová, která si tím zároveň zajistila místo v české reprezentaci.

10.10.2018

Berounské atletky z Hradce přivezly stříbro

Hradec Králové - Na Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek se kvalifikovalo kromě berounských atletek, které ovládly Přebor Středočeského kraje, i dalších 12 týmů, většinou vítězů krajských přeborů.

6.10.2018

Berounští veslaři se prezentovali na dalších závodech

Beroun /FOTOGALERIE/ - Veslaři berounské Lokomotivy pokračovali ve svým dalších závodech. Slovácká mezinárodní regata a Polabský pohár. Klání přiblížila Růžena Sehnoutková a celý trenérský tým.

5.10.2018

Ztráta tří hráčů si vynutila akci. Přišel Jaka Brodnik

Nymburk - Vedení klubu a trenéři týmu ČEZ Basketball Nymburk, účastníka Basketball Champions League, musí ze dne na den, možná lépe z hodiny na hodinu, řešit několik drobných komplikací na své soupisce.

5.10.2018

Elitní světový cyklokros se opět chystá do Slaného

Slaný – Už před dvanácti lety si velká slánská firma Toi Toi sanitární systémy vybrala svou sportovní vlajkovou loď – český cyklokros. Dala jméno Českému poháru – nyní Toi Toi Cupu a je nasnadě, že elitní cyklokrosaře vyzvala také k prestižnímu podniku konanému doma ve Slaném. Toi Toi Cup se tady pojede letos 27. října už popáté v řadě. A scházet by neměla ani hlavní star – Belgičan Van der Poel – vítěz dvou posledních ročníků.

5.10.2018

Talentovaný Hodboď odletěl do Argentiny

Nymburk - Ondřej Hodboď, velmi talentovaný atlet z SKP Nymburk, vyráží do Argentiny, kde srovná své síly se světovou konkurencí na letních Olympijských hrách mládeže (6. října - 18. října).

5.10.2018

Běžecké závody ve středních Čechách

Střední Čechy - Nevíte, co o nadcházejícím víkendu s volným časem? A hýbáte se rádi? Nabízíme některé zajímavé závody, které můžete strávit s celou rodinou.

4.10.2018

Beroun získal v plavecké soutěži měst třetí příčku

Beroun - V tradiční plavecké celorepublikové soutěži měst, která se konala ve středu v bazénu Laguny Beroun, se Beroun umístil na třetím místě. V Berouně se do soutěže zapojilo celkem 367 plavců. Úkolem každého účastníka soutěže bylo uplavat na čas 100 metrů, a to libovolným způsobem.

4.10.2018

Chyby nevadily. Skokový pohár Pospíšilovi

Zduchovice - Vítězem finále Českého skokového poháru 2018 ve Zduchovicích u Příbrami se stal Ondřej Pospíšil, a to i přes to, že celkem nasbíral se čtveřicí koní 20 trestných bodů. Chyb v tomto finále, do něhož nastoupili hned tři jezdci poprvé ve své kariéře, diváci viděli nezvykle hodně.

3.10.2018

Tomáš Ludvík zazářil na světovém šampionátu

Eindhoven (Nizozemsko) - O minulém prodlouženém víkendu se v nizozemském Eindhovenu uskutečnilo třetí kolo světového poháru v plavání na krátkém (25 m) bazénu. Mezi světovými hvězdami tohoto sportu se představil v národních barvách i plavec Lokomotivy Beroun Tomáš Ludvík, který zazářil hned v prvním dnu.

2.10.2018

Florbalisté T.B.C. mají zase jen bod

Králův Dvůr - Florbalisté T.B.C. Králův Dvůr o víkendu prohráli po prodloužení proti pražskému celku Wizards DDM Praha 10.

1.10.2018

Atletky se na bronzový pokřik načekaly, o to byl radostnější

Beroun – O svatováclavském svátku se v Praze na stadionu ASK Slavia Praha v Edenu konalo MČR družstev v atletice v kategorii juniorů a juniorek. Berounské atletky na toto mistrovství postoupily z Mistrovství Čech, kde obsadily za vítěznou Slavií druhé místo. Pět týmů z Čech doplnily i čtyři nejlepší týmy z Moravy včetně největšího favorita soutěže - AK Olymp Brno.

26.9.2018

Berounští plavci zahájili zimní sezonu v Mladé Boleslavi

Beroun - Berounští plavci se v sobotu vydali na první závody nové zimní sezóny, a to do Mladé Boleslavi, kde se konal 41. ročník Ceny města a Memoriálu Miroslava Tottera.

25.9.2018

Běžecké závody ve středních Čechách

Střední Čechy - Nevíte, co v tomto týdnu s volným časem? A hýbáte se rádi? Nabízíme některé zajímavé závody, které můžete strávit s celou rodinou.

22.9.2018

Ze světových her v Koreji přivezl berounský hasič medaile

Chungju (Jižní Korea) /FOTOGALERIE/ - Až v Jižní Koreji se od 10. do 17. září činili dva hasiči ze středních Čech. Dušan Plodr z berounské stanice profesionálů a jeho kolega Radek Kladiva z Vlašimi se ve městě Chungju zúčastnili 13. Světových hasičských her. 

21.9.2018

Vojtěch Hruban: Potkat Dream Team? Radši až ve finále

Nymburk /ROZHOVOR/ - Čeští basketbalisté zase patří ke světové špičce. Nebo je to odvážné tvrzení? Není, výkony v kvalifikaci o účast na mistrovství světa v Číně je mezi elitu planety země rozhodně zařadily. V posledních týdnech s jejich výkony i výsledky žila i široká sportovní veřejnost. Jeden z tahounů družstva, Vojtěch Hruban, má blízko ke středním Čechám, vždyť vyrůstal v Kladně a zásadní momenty kariéry prožil v Nymburku, kde hraje dodnes. I proto Deník požádal o rozhovor na téma obřího basketbalového úspěchů Čechů právě jeho.

20.9.2018

Brány sokoloven otvírají dokořán

Střední Čechy – Už počtvrté se v pátek 21. září otevřou brány sokoloven ve všech regionech České republiky. Do Noci sokoloven se zapojí také několik jednot ve Středočeském kraji.

20.9.2018

Čeští futsalisté míří do Nymburka a chtějí zpět na visegradský trůn

Nymburk - Česká futsalová reprezentace odehraje od pondělí do středy ve sportovním centru v Nymburce tradiční Turnaj čtyř zemí. Společně s nimi na něm nebude chybět Slovensko, Polsko ani Maďarsko.

18.9.2018

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.

13.9.2018

Karel Horký: Zeměměřič s tvrdou pěstí

Jince – Že vám to něco říká? No ano, to byl přece Old Shatterhand, fiktivní postava divokého západu, kterou si jako své alter ego vybájil krušnohorský rodák, německý snílek Karl May.

8.9.2018

Poslední metry jsem si užil, přiznal Tománek

Port Elizabeth /FOTOGALERIE/ – Paratriatlonista Jan Tománek potvrdil skvělou letošní výkonnost i v nejdůležitějším závodě této sezony. V jihoafrickém Port Elizabeth zcela ovládl závod mistrovství světa na své nejoblíbenější ironmannské distanci 70.3 a obhájil tak loňský mistrovský titul z amerického Tennessee.

4.9.2018

Marný pohárový boj Unhoště, Králův Dvůr jí dal osmnáct branek

Unhošť – Druhé kolo Poháru České pojišťovny proti sobě v neděli večer svedlo mužstva, která od sebe v českém florbalu odděluje pět ligových výkonnostních stupňů. Unhošťští Jeleni se netajili tím, že už premiérový postup do 2. kola proti Královu Dvoru je historickým úspěchem klubu. V utkání byli domácím týmem a uspořádali ho v kladenské hale BIOS. A svůj velký zápas si užili, sympaticky bojovali. Prvních deset minut dokázali držet s Králodvorskými krok. Po dvou slepených gólech pak museli otevřít hru a hrálo se stylem „nahoru-dolů“. Při vší úctě k domácímu gólmanovi Bubnovi byla spíše nepřesná muška hostí důvodem, že skóre se už do konce třetiny neměnilo.

31.8.2018

Paráda: T.B.C. má z Bratislavy stříbro! Rožmitál čtvrtý

Králův Dvůr, Rožmitál – Na stále prestižnější turnaj Slovak Floorball Cup vyslal králodvorský klub početnou výpravu. Reprezentovaly ho dva týmy – kombinované družstvo dorostenců a starších žáků, jakož i mužské áčko. Oba týmy si – pokud jim to rozpis soutěže dovolil – vzájemně sympaticky fandily. Králodvorský „kotel“ o sobě dal vědět.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT