VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

15.9.2017

Neliba a Sabo vyplavali v Českém poháru dálkového plavání stříbrné medaile

Beroun - Po celou dobu letních prázdnin se plavci Lokomotivy Beroun věnovali dálkovému plavání, které probíhalo na otevřených vodách po celé ČR. Závody, kde mladí plavci sbírali body do celkové pořadí Českého poháru, měly své vyvrcholení začátkem září v Mělicích, kde proběhlo superfinále žáků a kadetů. 

15.9.2017

Florbalistům Králova Dvora začala sezona

Králův Dvůr - Začal školní rok a s ním každoročně začíná florbalová sezona. Pro florbalový oddíl T.B.C. Králův Dvůr již v pořadí osmnáctá a s několika novinkami. 

14.9.2017

Hejnové unikl v Kutné Hoře světový rekord o dvě setiny

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ – Dvojnásobná mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová zakončila svou závodní sezonu ve středu na atletickém stadionu Olympia v Kutné Hoře. Právě tam totiž uspořádala první ročník svých závodů s názvem HESU meeting. „V Kutné Hoře trénuji třikrát nebo čtyřikrát do roka. Přítel odtamtud pochází,“ vysvětlila Zuzana Hejnová, proč si vybrala právě stadion Olympie. „Stadion má opravdu nádherné prostředí a je tam naprostý klid,“ usmívala se medailistka z olympiády.

13.9.2017

Berounka hostila republikovou špičku

Berounsko /FOTOGALERIE/ - Od časného sobotního rána patřil umělý kanál v Roztokách Mistrovství České republiky dorostu ve vodním slalomu a sprintu 2017, který blízko křivoklátského hradu přivítalo stovky závodníků z Čech a Moravy.

12.9.2017

Finále OVOV: Děti pořádaly hon na Dostálův podpis

Brno /FOTOGALERIE/ – Třídenním finále vyvrcholil v Brně letošní ročník Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů, který patří do Sazka olympijského víceboje. Nejlépe si vedla základní škola Oskol Kroměříž, která zvítězila před základní školou Moravská Třebová.

8.9.2017

Nohejbalisté Žebráku doma ztratili

Berounsko - Po letní přestávce se znovu naplno rozjela okresní nohejbalová soutěž. Hlavní favorité vesměs nezaváhali, nečekala se prohra Žebráku na domácí půdě s Hořovicemi a jasné vítězství Berouna v Měňanech.

8.9.2017

Michal Koukol: Sezonu hodnotím jako vydařenou

Hořovice – Tenisové US Open vrcholí. Ve dvouhrách sice bez naší účasti, zato ve čtyřhře žen se rýsuje možnost finále. 

7.9.2017

Špičkový florbal o víkendu v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav – Městskou sportovní halu v Mladé Boleslavi obsadí o víkendu špičkový florbal. Právě město automobilů hostí od pátku do neděle turnaj mužských i ženských reprezentací za účasti domácího nároďáku, Slovenska, a v případě žen ještě Německa. V nominaci mužského celku navíc nechybí ani čtyři hráči boleslavského Technology – brankář Lukáš Bauer, obránce Jan Řehoř a útočníci Jakub Gruber s Milanem Tomašíkem.

7.9.2017

Tomáš Ludvík má titul, neztratili se ani ostatní plavci Lokomotivy

Beroun /FOTOGALERIE/ - V nově zrekonstruované Labe Aréně Račice se konalo Mistrovství ČR v dálkovém plavání na 5 km, kam se sjelo na 170 plavců z celé republiky. Mezi nimi se představila i čtveřice plavců Lokomotivy Beroun – Tomáš Ludvík, Matěj Slaboch, Tadeáš Neliba a Lukáš Uxa. 

7.9.2017

Běchovice se blíží, v pondělí uzavřou přihlášky

Praha – Ještě do pondělí 11. září máte možnost přihlásit do legendárního běžeckého závodu Praha – Běchovice. Jeho 121. ročník se letos uskuteční v neděli 24. září a bude zároveň organizován jako mistrovství republiky v silničním běhu. 

5.9.2017

Veslař Cincibuch získal titul

Beroun – Odchovanec veslařského oddílu Lokomotivy Beroun Jan Cincibuch se stal o víkendu v polské Kruszwici mistrem Evropy do třiadvaceti let na skifu lehkých vah. Po čtvrtém místě na MS U23 v Plovdivu je to další významný úspěch tohoto mladého devatenáctiletého veslaře. Jana Cincibucha čeká další vrchol v podobě mistrovství světa seniorů v USA na Floridě.

3.9.2017

Vojtěch Plecitý: Konečně máme skvělé zázemí

Hořovice – O posledním srpnovém víkend již tradičně zahajují sezonu florbalisté. Alespoň tedy účastníci prvního kola Poháru České pojišťovny. Pravidelně se bojů o postup z pětičlenných skupin do vyřazovací části účastní také tým Red Dragons Hořovice. Letos mělo první pohárové kolo pro Draky sváteční nádech. Poprvé totiž mohli hostit úvodní souboje v nové sezoně v čerstvě otevřené sportovní hale. 

30.8.2017

WGM Beroun Czech Open 2017 plný rekordních zápisů

Beroun - Emotivní vítězství Petra Niče, drtivý, ale neúspěšný finiš Filipa Mrůzka, premiérový hole-in-one, rekord hřiště i několik osobních nejlepších výsledků, obdivuhodný i nadějný výkon 15letého amatéra Filipa Ráži a čtyři dny zajímavého golfu, to vše nabídl 4. ročník turnaje WGM Beroun Czech Open. 

28.8.2017

Zasílejte dotazy plavci Tomáši Ludvíkovi

Beroun - Berounský plavec Tomáš Ludvík si na světovém šampionátu juniorů v Indianapolis vytvořil už dva osobní rekordy. První na znakové stovce časem 57,12, celkově skončil osmnáctý. Druhý vytvořil na poloviční trati za 27,33. Úspěšný český reprezentant se vrací do Berouna ve středu a už ve čtvrtek od 14 hodin bude hostem on-line rozhovoru Berounského deníku.

26.8.2017

Badmintonistka Jana Adámková se stěhuje z Hořovic do Benátek

Hořovice – Extraligu si zahraje za badmintonový celek Deltacar Benátky nad Jizerou šestnáctiletá juniorská reprezentantka Jana Adámková z BK Hořovice. Ta odchází do Benátek na hostování.

26.8.2017

Bomba! Babor je mistrem světa

Králův Dvůr - Hned ve svém prvním závodě na šampionátu v italském Montichiari se Dan Babor oblékl do trikotu juniorského mistra světa. Po triumfu na evropském šampionátu dobyl i svět. Protože rodiče z Počapel jsou na místě, rozjel se po zisku hned titulu hned za nimi. V Itálii pojede Dan Babor ještě disciplíny omnium a madison.

26.8.2017

Bulavu nezastavil ani zraněný kotník

Berounsko /FOTOGALERIE/ – Polský Krakov se stal opět oblíbenou destinací českých terénních triatlonistů. 

26.8.2017

Kam se vydat na Berounsku za sportem?

Berounsko - Nabízíme výběr ze tří sportů:

25.8.2017

Florbalisté hrají pohárový turnaj

Hořovice – Nová hala v Hořovicích bude v sobotu a neděli svědkem klání 1. kola Poháru České pojišťovny ve florbale. Ve skupině D se představí i domácí Red Dragons Hořovice.

25.8.2017

Hana Adámková už se připravuje na moskevské mistrovství světa

Hořovice – Střelkyně Hana Adámková se zaskvěla na evropském šampionátu v Baku postupem do finále, kde obsadila šesté místo. Nyní už je česká střelkyně v plné přípravě na světové mistrovství, které začne 4. září v Moskvě.

24.8.2017

Vyberte svého oblíbeného sportovce na on-line rozhovor

Berounsko – Od příštího týdne připravujeme seriál on-line rozhovorů se sportovci (trenéry, funkcionáři), kteří mají vztah k našemu regionu. Čtenáři Berounského deníku mají možnost podílet se na výběru těchto sportovních osobností.

23.8.2017

Komárovský volejbalový turnaj ovládl Baník Příbram

Komárov /FOTOGALERIE/ – Na pěti antukových hřištích v Komárově se uskutečnil 27. ročník volejbalového turnaje žen a mužů.

19.8.2017

Čtvrtý ročník WGM Beroun Czech Open je za dveřmi

Beroun - Čtvrtý ročník golfového turnaje WGM Berou Czech Open je už doslova za dveřmi. Hraje se od 24. do 27. srpna opět na hřišti Beroun Golf Clubu a stejně jako v předchozích třech letech je v banku částka 600 000 korun.

17.8.2017

Volejbalisté se utkali popáté v Lochovicích

Lochovice - Ve sportovním areálu Obecního úřadu v Lochovicích se konal 5. ročník Volejbalového klání v Lochovicích, což je turnaj pro amatérské volejbalové nadšence. 

14.8.2017

Mladí golfisté se střetnou o mistrovské tituly v Berouně

Beroun – Golf Resort v Berouně bude od úterý hostit nejúspěšnější týmy mládeže z celé republiky. Hraje se ve třech kategoriích vždy po dvanácti týmech.Ve věkové kategorii do čtrnácti let hrají smíšená družstva, když přeborník ČR navíc získá i pohár Hanuše Goldscheidera. Ve věkové kategorii do 18 let hrají zvlášť chlapecká a dívčí družstva. Šampionát vyvrcholí v pátek, diváci jsou srdečně zváni.

8.8.2017

Kam z rozcestí na moravském poli?

Brno /FOTOGALERIE/ – Uběhlo deset let od chvíle, co v brněnské Velké ceně silničních motocyklů usiloval Lukáš Pešek o historicky první české vítězství na novodobém Masarykově okruhu, a dojel třetí. V letošním ročníku, v němž jsme měli zastoupení ve všech kategoriích, skončili naši jezdci hlouběji než jindy v poli poražených. Snad s jednou výjimkou však o zklamání nemluvili. A hlavu už měli plnou nejen dalších závodů, ale především klíčových rozhodnutí.

7.8.2017

Filip Schovánek má za cíl návrat do seriálu světového šampionátu

Žebrák /FOTOGALERIE/ - Rallyový navigátor Filip Schovánek spojil své síly se slovenským pilotem Martinem Kočim a pěkně jim to upaluje. Poté, co si odpočinuli do Rally Pačejov, poskytl rozhovor Deníku.  

6.8.2017

Berouňané si vyzkoušeli kanoe. A úspěšně!

Beroun - Po ukončení veslařské sezony přesedlala část berounských veslařů do kajaků, aby se připravili na Mistrovství ČR v rychlostní kanoistice. 

4.8.2017

Barbora Míková má republikový bronz

Hýskov - Na 34. ročník Táborského triatlonu Velké ceny E.ON se vydala i závodnice z Hýskova. Tento závod byl zároveň Mistrovstvím ČR žactva v triatlonu. Desetiletá Barbora Míková absolvovala závod, který se skládal ze 100 metrů plavání, 2 kilometrů na kole a 1 kilometr běh.

2.8.2017

Jiří Sabo vyplaval dálkové stříbro na republikovém šampionátu

Beroun - Tak jako každý rok plavci Lokomotivy Beroun přes prázdniny nezahálejí a rozjíždějí se po celém území ČR, aby soutěžili o co nejlepší umístění v Českém poháru 2017 dálkového plavání a nasbírali cenné zkušenosti v závodech na otevřené vodě. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT