Na stupni nejvyšším stanuli tři závodníci Lokomotivy Beroun. Mezi muži na tříkilometrové trati doběhl Jan Boček v čase 9:32,35 min. a nechal za sebou všechny soupeře. Zlato vybojovaly i dvě žákyně na osmistovce. Jolanka Šafránková vyhrála běh na 800 metrů mezi mladšími žákyněmi ve výborném čase 2:29,38 min. V kategorii starších žákyň nenašla na stejné trati přemožitelku Jarmila Gregovská, která doběhla v čase 2:35,17 min.

Medailová úroda Lokomotivy obsahuje deset druhých míst. Mezi muži skončil na stříbrném místě Michal Šaman, který v trojskoku dolétl na 12,60 metrů. Hned dvě stříbrné medaile vybojovala starší žákyně Magdaléna Holubová, která stanula na stříbrném postu v dálce a vrhu koulí. Stříbrnou medaili si zajistila skokem dlouhým 482 centimetrů a vrhem do dálky 10,12 metrů. Dvě stříbra vybojovala i dorostenka Lucie Sklenářová, která doběhla druhá jak na šedesátce (8,35s), tak i na dvoustovce, kterou dokončila v čase 27,30s. Stříbro vybojovala i mladší žákyně Johanka Šafránková, která proběhla trať dlouhou sto padesát metrů v čase 21,87s. Pro druhé místo si také doběhla dorostenka Kateřina Proudová na čtyřstovce a podobně se vedlo i juniorce Lucii Houškové, která uspěla v běhu na 1500 metrů.

Stříbrné medaile vybojovaly i dvě dívčí štafety na čtyřikrát 200 metrů. V kategorii starších žákyň běžela berounská štafeta ve složení Gregovská, Vlasáková, Šafránková, Semrádová. V kategorii Juniorek běžela berounská stříbrná štafeta ve složení Havlíčková, Houšková, Nováková a Sklenářová.

Výčet medailí doplnilo šest třetích míst. Pro bronzovou medaili si v dálce dolétla dorostenka Kristýna Havlíčková, která zaznamenala skok o délce 433cm. I dalších pět bronzů se urodilo mezi dorostenci. Filip Vondra doběhl třetí na osmistovce, Matěj Čaščevoj byl třetí na patnáctistovce a na stejně dlouhé trati doběhla třetí i Petra Nováková. Další třetí místo vybojovala na šedesátce překážek dorostenka Lucie Sklenářová a bronz vybojovala i starší žákyně Petra Vlasáková v běhu na 300 metrů.