V konkurenci sportovců ze 17 evropských zemí a mimo soutěž závodících Japonců si vedli na výbornou a právem pošilhávají po možnosti účasti na říjnovém MS v egyptské Hurghadě.

Neúspěšnější zástupkyní celé české výpravy se stala 11letá Barbora Míková z Hýskova, která dokázala oba své individuální starty v kategorii s o rok staršími soupeřkami proměnit v pódiová umístění. V disciplíně Biathle (400 m běh + 50 m plavání + 400 m běh) vybojovala Bára medaili zlatou a v disciplíně Triathle (2 střelby laserovou pistolí vložené do Biathle) bronzovou.

Další dvě stříbrné medaile získala společně se svým oddílovým kolegou Matějem Humlem ve štafetových závodech. A k tomu navíc přidaly se svými kolegyněmi z dalších oddílů ještě 2 stříbrné medaile z hodnocení družstev.

Další dva zástupci Spartaku Martina Vavřičková a Jan Nosek sice ve svých individuálních a štafetových závodech na medaile nedosáhli, ale svými výbornými výkony si nakonec vybojovali bronzovou medaili z Biathle v soutěži družstev.

Trenéři všem děkují za výbornou reprezentaci oddílu a přejí hodně úspěchů do dalších závodů v rámci podzimní části sezony.