V domácím prostředí podlehl Králův Dvůr  Chomutovu 3:6 po třetinách 1:1, 2:3 a 0:2.

Domácí nehráli špatně, to vůbec ne, ale prostě to nestačilo. Uznal to i trenér domácích Milan Karšňák: „Tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili, protože soupeř byl lepší. Gratuluji k výhře a děkuji oběma táborům fanoušků za skvělou atmosféru." Ano, utkání mělo dobrou úroveň a zhruba stovce příznivců obou táborů se líbilo. Ocenil to i trenér hostů Martin Bocian: „Myslím že to byl dobrý zápas, ve kterém rozhodovaly maličkosti. Měli jsme víc štěstí, dali jsme více gólů. Děkujeme i divákům, zápas měl dobrou atmosféru."

Aktivní začátek domácích zúročil v polovině páté minuty Horký. V polovině třetiny ale vyrovnal chomutovský Pastor, o němž v zápase ještě mělo být slyšet. První třetina se dohrávala rychle, s řadou takticky zdařilých prvků, avšak bez dalších branek.

Chybou při střídání v šesté minutě druhé části dal T.B.C. soupeři přesilovku, který nepohrdl, stejně jako o tři minuty později přečíslením po chybné rozehrávce před domácí brankou. Draví Krušnohorci to pak ale přehnali s tvrdostí a o dvougólový náskok přišli. Dvě přesilovky shodně za bránění ve hře využili Marek Vágner a Tomáš Pokorný. Na konci třetiny zahrál vysokou holí Halberštát. Tomáš Novák sice nájezd Pastora zmařil, ale v následné přesilovce už gólu zabránit nemohl.

V úvodu třetího dějství oba týmy ubránily přesilovku. V polovině třetiny kouč Karšňák stáhl sestavu na dvě lajny a začala ofenzíva domácích. Jenže při ní zůstala pootevřená ta pověstná zadní vrátka, do kterých vnikl Pastor a došel si pro hattrick. Při závěrečné domácí power-play přidal i třetí asistenci a se šesti body se stal nejlepším hráčem utkání.