„Ve sportovní hale Gymnázia Františka Palackého v Neratovicích jsme nastoupili k prvnímu utkání v devět hodin proti mužstvu Florbal Team Nebušice. Již od začátku bylo patrné, že naše mužstvo je zkušenější a více prahne po vítězství. Naši hráči se dostávali do četných střeleckých příležitostí, ale branka padla až po pěti minutách první půle, kdy se prosadil Filip Verner po přihrávce Filipa Záveského," hodnotí začátek Tuček. Soupeř ale vyrovnal po střele z dálky. O minutu později však opět zafungovala spolupráce obou Filipů a tak poločas skončil 2:1. „Druhý poločas se odehrával již v naší režii a dokonce šest vteřin před koncem zápasu přidal Matěj Kasík gól do prázdné branky po odvolání brankáře a snaze zvrátit výsledek na stranu Nebušic," dodává trenér berounských starších žáků .
Druhé utkání s TJ Sokol Královské Vinohrady B mělo podobný vývoj jako to předchozí. Ve 4. min. padla první branka zápasu, kterou vstřelil opět Filip Verner. Vinohrady minutu před koncem první poloviny srovnaly skóre po závaru před brankou a nedůrazné obraně. „Odpověď našeho mužstva přišla hned po čtyřiceti vteřinách, kdy nás poslal do vedení František Veselý přesnou střelou z větší vzdálenosti. Ve druhé polovině jsme přidali třetí branku, která byla poslední. Tento zápas tedy skončil výsledkem 3:1 v náš prospěch," uvedl Daniel Tuček, který přibližuje třetí zápas: „Poslední utkání jsme svedli s vítězem druhé skupiny Black Angels B. Tento zápas se stal po předchozích výsledcích neočekávanou přestřelkou, padlo celkem sedmnáct branek! Již po šestnácti vteřinách jsme se ujali vedení brankou po individuální akci Tomáše Váni. Ve třetí minutě ale skóroval soupeř Black Angels. Tato branka nás ovšem nastartovala a přišla gólová smršť. Tomáš Váňa přidal další dvě branky a zkompletoval tak svůj hattrick, po kterém v závěru první třetiny skóroval ještě Filip Záveský. Na začátku druhé třetiny využil soupeř přesilovou hru po vyloučení Františka Veselého a snížil na 4:2." 
Druhé dějství poskytlo vyrovnanou partii, ve které padaly branky na obou stranách, a skončilo náskokem o tři branky pro berounské dravce 7:4. Na začátku třetí třetiny soupeř Berouňanů   snížil po přesné ráně pod břevno, kterou brankář Jiří Veselý nedokázal zastavit, ale jeho předchozí zákroky přesvědčily o jeho kvalitách. Odpověď přišla opět velice rychle a srazila tak Black Angels do kolen, i když ale stále bojovali.  „Naše družstvo hrálo velice disciplinovaně, rychle přistupovalo k soupeři a znemožnilo jim tak klidnou rozehrávku. Z toho padly další dva góly do prázdné branky po nevhodném odvolání brankáře Neratovic," říká Tuček.  Utkání tak skončilo výsledkem 11:6 pro SC Eden.
„Kluky musím pochválit, postoupili do vyššího výkonnostního koše, kde se můžeme těšit opět na kvalitnější soupeře," dodal trenér florbalových starších žáků Sportovního centra Eden Beroun Daniel Tuček.