Skvělé výsledky dosáhly děti Loko Beroun i na celostátních turnajích. V obrovské konkurenci byly schopné vyhrávat i celostátní turnaje.
Lucie Kupková vyhrála tři celostátní turnaje, osmkrát byla druhá a sedmkrát třetí. Ve čtyřhře zvítězila na šesti celostátních turnajích. Adam Potůček vyhrál jeden celostátní turnaj, dvakrát byl druhý a osmkrát třetí. Ve čtyřhře vyhrál šest celostátních turnajů starších žáků.
Mladší žák Daniel Stehlík vyhrál dva celostátní turnaje ve dvouhře. Aneta Špalková vyhrála dva celostátní turnaje mladších žákyň. Gabriela Větrovská vyhrála jeden turnaj ve dvouhře a dva ve čtyřhře v kategorii mladší žákyně.
V družstvech se mladší a starší žactvo umístilo na druhém místě v druhé nejvyšší soutěži v republice. Tímto umístěním mladí tenisté dokázali, že patří mezi absolutní špičku a řadí se mezi nejlepších šest oddílů ve středočeském kraji.
„V klubu TJ Loko Beroun jsou vytvořeny výborné podmínky. Je zakoupen nahrávací stroj a vedoucí trenér Radek Pozděna patří mezi výborné trenéry, kteří získali zkušenosti i v zahraničí," uvedl Tomáš Potůček, který dodal: „Tenisový oddíl bude i v roce 2014 pokračovat v započaté práci, která je v posledních letech opravdu výborná. Jestliže chcete, aby vaše děti hrály tenis, je jasné, že podle výsledků je klub TJ Lokomotiva Beroun bezkonkurenčně nejlepší v celém okrese Beroun."