Závodu se zúčastnilo celkem 212 závodníků. Nejstarším účastníkem se stal p. Jaroslav Sklenář ze Sokola Králův Dvůr, kterému je v letošním roce 84 let. Nejvíce se dařilo atletickému oddílu TJ Lokomotiva Beroun, který zde získal celkem čtrnáct medailí. Na muže čekala osmikilometrová trať, ženy běžely polovic, stejně jako kategorie dorostenců. V celkovém pořadí mužů vyhrál s časem 26:55 min.

Vlastimil Šroubek z Plzně, který startoval v kategorii muži B. Mezi muži do 39 let si nejlépe vedl Martin Flíček z Plzně, který doběhl v čase 27:06 min. Na druhém místě doběhl Jan Cihlář z Loko Beroun, který za vítězem zaostal o osm vteřin. Třetí místo mezi muži do 39 let obsadil Jiří Rosol, rovněž z Lokomotivy Beroun.

Vítěze kategorie mužů B jsme již zmínili, dodejme, že na druhém místě v této kategorii doběhl Petr Švarc z Příbrami a třetí místo obsadil Ivan Raboch z MK Žebrák.

Kategorii muži C vyhrál v čase 28:54 min Ján Korytár z Rokycan. Mezi muži D dominoval Jiří Němec z Lockar týmu, který doběhl v čase 30:34 min. Mezi nejstaršími muži doběhl na prvním místě Josef Hlavín z Milína, který proběhl cílem za 49:00 min.

Mezi ženami si nejlépe vedla Karla Mališová z USK Praha startující v kategorii ženy C. Mezi ženami do 39 let vyhrála Andrea Macourková z Praskoles, v kategorii ženy B zvítězila Radka Barchánková z Plzně a mezi nejstaršími ženami zvítězila Jaroslava Popovová z Rokycan.

(von)