SK Kelti Nižbor – Černá Hvězda Kladno 9:2

Celé utkání se neslo v duchu výrazného tlaku Keltů s občasným přerušením náporu při vyloučení hráčů domácích. Z hostujícího týmu dokázal čelit útokům Keltů vlastně pouze gólman Kunc, kterého nižborští ostřelovali ze všemožných pozic. Přesto se do vedení hráči domácího týmu dostali až v deváté minutě. Výborně hrající Dvořák, který byl v tomto zápase nejlepším hráčem na hřišti, se prosadil šikovnou střelou schovanou za obránce. O minutu později se mohl radovat i Podráský, kterému na hranici brankoviště stačilo sklepnout Dvořákovu milimetrovou přihrávku za záda Kunce.

Během druhé třetiny Kelti přidali další čtyři branky a definitivně rozhodli o zisku tří bodů. Nejprve v devatenácté minutě tečoval Pospíšilův pokus od modré Slabý, posléze nadvakrát zakončoval v brankovišti Dvořák, přesilovou hru využil do prázdné branky střílející Beneš a konečný účet druhé třetiny uzavřel dalekonosnou ranou Pospíšil.

Třetí třetina se dohrávala už z povinnosti. Přesto se Keltům podařilo náskok navýšit. Podráského asistenci zužitkoval Dvořák a zakončil tak svůj dnešní ofenzivní galakoncert dovršeným hattrickem. Na 8:0 zvýšil tři minuty před koncem povedenou bombou od modré Truksa a zdálo se, že si brankář Huml dokráčí v pohodě pro další nulu. Jenže individuální chyby spoluhráčů jej stály shootout. Černá Hvězda se díky dvěma akcím dokázala v závěru utkání prosadit, ale poslední slovo měli přeci jen Kelti. Z vrcholku kruhů střílející Šmíd stanovil skóre na konečných 9:2.

Branky a nahrávky: 8:19 Dvořák (Podráský, Manda), 9:29 Podráský (Dvořák, Manda), 18:15 Slabý (Pospíšil, Novotný), 21:17 Dvořák (Slabý, Pospíšil), 26:51 Beneš (Brodan), 29:14 Pospíšil (Urban), 36:56 Dvořák (Truksa, Podráský), 41:45 Truksa (Novák), 44:51 Šmíd (Novák, Beneš) – 42:50 Hejcman, 43:49 Janatka (Petrášek, P. Švec). Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. Střely na branku: 33:19. Třetiny: 2:0, 4:0, 3:2.

Kelti Nižbor: Huml – Truksa, Pospíšil, Smrčka, Šmíd – Novák, Brodan, Beneš – Manda, Dvořák, Podráský – Mičko, Novotný, Urban, Slabý.