Beroun – Písek 75:96
Basketbal, 2. liga

Vstup do utkání se domácím příliš nepovedl, úvodní dějství prohráli o jedenáct bodů. V úvodu druhé části se Berounu povedla série trojek a rázem byl stav 27:30. Domácí viditelně přidali v obraně, v útočné fázi je ale srážely zbytečné ztráty míčů. I tak ale v závěru druhé čtvrtiny snížili náskok Písku na rozdíl jediného bodu.

Třetí desetiminutovka se domácím vůbec nepovedla. Především špatné zakončení berounských hráčů vedlo k tomu, že Písek opět navýšil své vedení. Před závěrečnou částí hosté vedli 65:54. Berounští basketbalisté se snažili o smazání manka, to se ale nedařilo. Naopak Písek stále zvyšoval své vedení. Chybující Beroun nakonec v posledních pěti minutách inkasoval osmnáct bodů a prohrál s lídrem 75:96.