Beroun – Sokolov 97:71

Basketbal, 2. liga

Domácí do utkání vstoupili na výbornou, po chvíli vedli 8:0, hosté ale postupně náskok snížili na 14:11. Následné minuty přinesly vzrušení. Rozhodčí nepotrestali několik faulů hostů, jeden zberounských hráčů se nechal vyprovokovat a musel předčasně do šatny. Závěr první desetiminutovky Beroun nezvládl. Sokolov totiž nejen, že smazal vedení domácích, ale dokonce se ujal vedení 22:21. Posledních vteřinách první čtvrtiny ale Beroun opět šel do vedení a nakonec ji vyhrál 26:22.

Vúvodu druhé čtvrtiny se domácím začalo dařit střelecky a postupně si vybudovali jedenáctibodový náskok, který průběžně udržovali. O poločase byl stav 50:40. Vúvodu třetí čtvrtiny pak Beroun vedl až o šestnáct bodů, Sokolov ale sérií trojek opět snížil náskok domácích na deset bodů. Ten vydržel až do konce této desetiminutovky, po které byl stav 72:62.

Vzávěrečné části domácí hráči bezpečně svůj náskok navyšovali. Hostům se navíc vyfaulovali dva hráči a Sokolov musel dohrávat ve čtyřech. Poslední minuty již měly zberounské strany nádech exhibice a prostor zbyl i na několik parádiček pro diváky. Nakonec Beroun vyhrál o dvacet šest bodů.

Čtvrtiny: 26:22, 24:18, 22:22, 25:9.