Králův Dvůr B – Přírodní vědy 11:5

Proti třetímu celku tabulky podali Králodvorští velmi dobrý výkon. Hned v úvodu se dostal Králův Dvůr B po gólech Trčky a J. Pokorného do dvoubrankového vedení. I nadále měli Králodvorští více ze hry a po dvou třetinách vedli již 6:2. Třetí třetina byla po gólové stránce poměrně divoká, padlo v ní dohromady osm branek. Jasné vítězství si králodvorské béčko vzít nenechalo. Velkou měrou k výhře přispěli bratři Pokorní, kteří si dohromady připsali jedenáct kanadských bodů.

Branky a asistence: 1. Trčka (Pokorný J.), 3. Pokorný J. (Pokorný T.), 14. Šimon (Pokorný T.), 16. Pokorný J. (PokornýT.), 20. Kankrlík (Pokorný T.), 25. Pokorný T.(Randa), 31. Pokorný T. (Müller), 32. Prošek, 36. Trčka (Prošek), 44. Prošek (Pokorný T.), 45. Šimon (Pokorný T.). Třetiny: 3:1, 3:1, 5:3.

Králův Dvůr B – Bohemians C 2:4

V zápase s céčkem Bohemians se Královu Dvoru B již tolik nedařilo. Ve druhé třetině sice Tomáš Pokorný s Trčkou vrátili celek do hry, ale ve třetí části skórovali jen hráči Bohemians, kteří nakonec vyhráli 4:2.

Branky a asistence: 25. Pokorný T. (Pokorný J.), 26. Trčka (Pokorný T.). Třetiny: 0:1, 2:1, 0:2.