Kr. Dvůr – Merkur Praha 6:5

Florbal, 2. liga

V prvních dvou třetinách měli králodvorští florbalisté sice územní převahu, ale k ohrožení branky Merkuru se příliš nedostali. Naopak soupeř dokázal z minima brejků vytěžit maximum a po dvou třetinách vedl vysoko 4:0. Třetí část ale přinesla velký obrat Králova Dvora. Již po 93 vteřinách třetí části svítil na tabuli stav 4:3. Pražané poté dokázali opět odskočit na rozdíl dvou branek, Merhout ale snížil opět na rozdíl jediného gólu. Od tohoto momentu se hrálo jasně pod taktovkou Králova Dvora a v polovině třinácté minuty třetí třetiny vyrovnal T. Pokorný a definitivní obrat pak dokonal Michal Trčka – 6:5. Cenou za toto vítězství byla zranění Ťoupka a Medřického.

Branky za Kr. Dvůr: Kovařík, Merhout 2, Pokorný T. 2, Trčka. Třetiny: 0:1, 0:3, 6:1.

 

Kr. Dvůr – St. Boleslav 3:2

Ve druhém sobotním utkání se Králův Dvůr střetl s Orkou Stará Boleslav, které měl rozhodně co vracet. V prvním letošním vzájemném střetnutí vyhrála Stará Boleslav 6:3.

V první třetině si vedli Králodvorští velice dobře a svůj výkon také korunovali vedoucí brankou, kterou zaznamenal Rambousek.
Vedení poté mohli králodvorští hráči navýšit, když měli po zákroku na Tomáše Pokorného výhodu trestného střílení. Jeho bratr Jaroslav ale pouze trefil brankáře do masky. Ve zbytku utkání se spíše bojovalo o každý metr hřiště. Králův Dvůr držel těsné vedení a na vyrovnání soupeře vždy dokázal odpovědět. Nakonec Králův Dvůr uhájíl cenné vítězství a po úspěšném dvojkole si připsal do tabulky cenných šest bodů.

Branky: za Králův Dvůr: Rambousek 2, Merhout. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:1.

V neděli 16. prosince čeká králodvorské florbalisty další dvojkolo. Tentokrát narazí na celky z čela tabulky. Utkají se totiž s vedoucí Hlásnou Třebaní a druhými Střešovicemi B.