V prvním vzájemném duelu vyhráli Pražané 8:5, když vstřelili hořovickému týmu sedm branek ve druhém poločase. V posledních dvou zápasech nastříleli svým soupeřům patnáct a šestnáct branek. To OTH v posledním kole prohrálo v Kralupech a v tabulce je až deváté. Favoritem tedy byli jednoznačně hosté. Všechny body ale nakonec zůstaly v Příbrami, kde mají Tiskaři domácí palubovku.

OTH – Veltěž 12:11 (9:4)

Futsalisté hořovických tiskáren se rychle dostali do dvoubrankového vedení, stejně rychle ale o něj také přišli a od 10. minuty prohrávali 2:4.

Poté se jim však podařila neuvěřitelná šňůra sedmi branek za sebou, a tak získali ještě před přestávkou opticky uklidňující vedení 9:4.

Jenže druhé poločasy týmu OTH příliš nejdou a potvrdilo se to i tentokrát. Přestože ještě devět minut před koncem vedli o čtyři branky, nakonec zápas dospěl k dramatickému závěru. Přispělo k němu i vyloučení domácího brankáře, kterého musel nahradit hráč z pole. Minutu a půl před koncem Veltěž vyrovnala na 11:11. V poslední minutě pak kopala desetimetrový kop. Ten ale Ptáček vyrazil a z protiútoku pak OTH strhlo vítězství přecejen na svou stranu.

„Konečně jsme koncovku rozhodli pro sebe. Takovéhle zápasy už jsme letos hráli dva a pokaždé jsme rozhodující gól v posledních vteřinách inkasovali my. Jsou to hodně cenné body, se kterými jsem před utkáním nepočítal. Škoda, že pohodu z první půle nedokážeme přenést do hry i po přestávce. Zbytečně se nervujeme. Ale divákům se to musí líbit,“ usmál se kapitán hořovického týmu a střelec rozhodující branky třináct vteřin před koncem Jan Hájek.

Branky a as.: 2. Tošovský, 3. Černý (Vrňák), 10. Tošovský (Hájek), 12. Hájek (Nohýnek), 16. Ptáček (Hájek), 17. Hájek (Ptáček), 18. Tošovský (Vrňák), 19. Ptáček (Hájek), 19. Ptáček (Hájek), 30. Hájek (Ptáček), 31. Königsmark (Hájek), 40. Hájek (Tošovský) – 3. Beránek (Pfeifer), 4. Smaha (Beránek), 5. Ciolek (Beránek), 10. Smaha (Pfeifer), 23. Pfeifer (Beránek), 28. Pavlík (Beránek), 30. Pfeifer, 32. Pfeifer, 33. Pfeifer (Smaha), 35. Jurkeník (Smaha), 38. Pfeifer. ŽK: Kadeřábek, Kocanda, Tošovský. ČK: 32. Kadeřábek. Rozhodčí: Kovář, Rybka. Diváci: 15. Sled skóre: 2:0, 2:4, 9:4, 9:6, 10:6, 10:7, 11:7, 11:11, 12:11.

OTH: Kadeřábek – Königsmark, Tošovský, Nohýnek, Kocanda, Vrňák, Černý, Hájek, Ptáček.

Veltěž: Kuncíř – Smaha, Pfeifer, Jurkeník, Beránek, Ciolek, Pavlík.

V příštím kole hraje OTH v pátek na palubovce Alpiny Slaný.