Kelti Nižbor – Moribundus 15:0

Vlažnějším vstupem do utkání dali Kelti šanci Moribundusu Kladno, který je složen z hráčů fan klubu kladenského hokejového klubu, k několika nebezpečným příležitostem ke skórování. Nižbor však postupně převzal otěže zápasu a jednoznačně dominoval. Dobrým pohybem a kombinací si vytvářel tlak a nepouštěl Moribundus téměř vůbec za polovinu hřiště. V první třetině se podařilo převahu vyjádřit třemi brankami (Šmíd, David, Manda), ve druhé části se v polovině třeniny roztrhl pytel s góly v kladenské brance (Novák, David, Slabý, Vacek, Dvořák, Truksa) a dílo dokonali nižborští borci v závěrečné patnáctiminutovce dalšími šesti brankami (Dvořák, Beneš, 2× Fišer, Vacek a David).

Branky: David 3, Fišer 2, Vacek 2, Dvořák 2, Šmíd, Manda, Novák, Truksa, Slabý, Beneš. Vyloučení: 3:8, využití: 3:0, v oslabení: 1:0. Střely na branku: 63:16. Třetiny: 3:0, 6:0, 6:0.

Nižbor: Huml – Truksa, Smrčka, S. David, Šmíd – Beneš, Brodan, Novák – Fišer, Vacek, Pospíšil – Manda, Slabý, Dvořák.