Unhošť B – Nižbor 1:5

Ve čtvrté minutě se první přesilovku podařilo proměnit ve vedoucí branku. Smrčka zatáhl po křídle míček do útočného pásma, naservíroval jej nabíhajícímu Novákovi, který překonal střelou mezi betony brankáře Holuba. V osmé minutě byl do šaten přísně poslán unhošťský Chaloupka za faul kolenem a Nižbor z pětiminutové přesilovky vytěžil pouze jedinou branku, když přízemní střela Říhy prošla za záda domácího brankáře. Jinak nebyli Kelti příliš úspěšní, problémy jim činil především přechod přes střední pásmo a střelba opět nepatřila k silným stránkám modrobílých. I tak skóre navýšil v čase 13:43 Novotný, který z otočky bekhendem po zemi překonal Holuba potřetí.

Prostřední část byla chudá jak na góly, tak na vyloučení. Před oběma brankami se několikrát nebezpečně zablýsklo, ale oba týmy si svoje zásahy schovávaly do třetiny závěrečné.

Další početní výhodou dala Unhošť možnost Keltům ke zvýšení skóre v 31. minutě. První lajna hostí se zhostila této šance s vervou a ve skrumáži před Holubem se nejlépe zorientoval Novák, který poslal míček za brankovou čáru počtvrté. Po dalších třech minutách se mohli Kelti radovat popáté, když Brodanův golf z vrcholu kruhů vymetl růžek v brance domácích. Spolehlivě chytajícímu Laškovi v dresu Keltů sebral čisté konto Omrai. V jediné přesilovce domácích se po závaru před nižborskou brankou prosadil svým důrazem a upravil na konečných 5:1 pro Kelty.

Branky a nahrávky: 40:43 Omrai (Šilhán) – 3:26 Novák (Smrčka, Brodan), 8:59 Říha (David), 13:43 Novotný (Podráský), 31:22 Novák (Beneš), 39:33 Brodan (Beneš, Truksa). Vyloučení: 5:1. Využití: 1:3. Střely na branku: 31:45. Třetiny: 0:3, 0:0, 0:2.

SK Kelti Nižbor: T. Lašek – P. Říha, S. David, M. Smrčka, I. Truksa – R. Novák, O. Beneš, D. Brodan, J. Mičko, T. Lašek, M. Novotný, M. Podráský, V. Urban.