SK Kelti Nižbor – Sokol Cvrčovice 6:0

Úvod zápasu příliš vzruchu nepřinesl. Jakoby si Nižbor byl již předem jist výhrou a Cvrčovicím stačilo k bránění pouze dobré rozestavení hráčů a kvalitně chytající brankář Červenka. Paradoxně se vedoucí branku podařilo vstřelit Nižboru až ve vlastním oslabení. Po padesáti vteřinách se Nižbor mohl radovat opět. Spolupráce Mandy s Dvořákem skončila druhou brankou, když podobnou situaci jako v oslabení vyřešil Dvořák šikovnou střelou. Jenže to bylo na dlouhou dobu opět ze strany Keltů vše.

Na začátku poslední části se Keltům konečně podařilo odskočit na bezpečný čtyřbrankový náskok, který vnesl trochu klidu do řad nižborských hráčů. Hlavním strůjcem dvou nových přírůstků ve cvrčovické svatyni byl Novák, jenž dvěma ranami od modré čáry dovršil hattrick. Zbytek zápasu se nesl v nervózním duchu, k němuž přispělo především do té doby jednostranné rozhodování rozhodčích, kteří vylučovali především hráče Nižbora. Minizápas, do té doby nejslušnějšího týmu soutěže (Nižbora) s nejtrestanějším, vyhráli překvapivě Kelti s 38 trestnými minutami proti šestnácti Cvrčovickým. Jednu z mnoha poskytnutých výhod, pětiminutovou přesilovku, která mohla vývoj zápasu zvrátit ve prospěch Cvrčovic, však Nižborští ubránili s přehledem a v posledních pěti minutách dali výsledku podobu 6:0.

Branky a nahrávky: 21. Novák (Beneš), 22. Dvořák (Manda), 32. Novák, 35. Novák (Truksa), 43. Lukeš (Slabý, David), 44. Slabý (Podráský). Vyloučení: 7:5, bez využití. V oslabení: 1:0. Třetiny: 0:0, 2:0, 4:0.

Nižbor: Huml – Truksa, Pospíšil, Šmíd, David, Černý, Vacek – Novák, Brodan, Beneš – Dvořák, Fišer, Manda – Novotný, Podráský, A. Lukeš, Slabý.