Kozel Unhošť B – SK Kelti Nižbor 1:5

Zápas začal podle očekávání náporem Keltů, jenže hráči dlouho ztroskotávali na pozorně chytajícím Holubovi. Naproti tomu Unhošť si nedokázala vypracovat vážnější šanci, Humla však poměrně často ohrožovala pokusy z dálky, které gólman hostí spolehlivě kryl. Mizerná koncovka provázela Kelty po celý zápas, nedokázali se prosadit i v největších šancích, a tak se skóre poprvé měnilo až ve třinácté minutě. Po vyhrané buly Mandy se překvapivou střelou po zemi prosadil Dvořák. Jenže v následujících minutách se pustili do práce rozhodčí a na trestné lavici se vystřídalo pět hráčů Keltů. Domácím však nabízené přesilové hry nebyly příliš k užitku. Hrálo se především na polovině Unhoště a po krátkém intermezzu ve 25. minutě, kdy byl na hřišti vyrovnaný počet hráčů, Kelti zvýšili svůj hubený náskok. Po spolupráci trojice Sevald – Novák – Beneš doklepával posledně jmenovaný míček do prázdné branky. Unhošť po inkasované brance vrhla síly do útoku a v další nabídnuté přesilovce se usadila v pásmu Nižbora. Dobře bránící Nižborští oslabení přečkali bez úhony, avšak po skončení přesilovky se ujala prudká rána Tichého od mantinelu, při které měl Huml zakrytý výhled.

Do poslední třetiny vstupoval Nižbor s těsným vedením a odhodláním zápas definitivně zlomit ve svůj prospěch. Po několika dalších spálených šancích se v čase 35:26 prosadil Dvořák, který se dostal do rychlého brejku a z úhlu prostřelil Holuba. Následovaly dvě přesilovky Keltů, hráči hostů jimi však opět pohrdli a i přes pěkně kombinačně sehrané akce chyběla častější a přesnější střelba. O kosmetickou úpravu skóre se Kelti postarali v posledních pěti minutách. Individuální akcí se prosadil v premiérovém zápase Petr Říha a definitivní podobu dal výsledku po nezištné přihrávce Šmída svou druhou brankou Beneš.

Branky a nahrávky: 12:20 Dvořák (Manda), 24:21 Beneš (Novák, Sevald), 35:26 Dvořák (Manda, David), 41:17 Říha, 43:09 Beneš (Šmíd, Novák) – 28:19 Tichý. Vyloučení: 6:8. Bez využití. Střely na branku: 32:49. Třetiny: 0:1, 1:1, 0:3.

Kelti Nižbor: Huml – Říha, Šmíd, Černý, David, Truksa, Kušnír – Novák, Beneš, Brodan, Dvořák, Manda, Sevald, Mičko, Vacek, Novotný.