Hc Sokol – Diablo Beroun 6:3

Hokejbal, okresní liga

Přímý souboj o druhé místo a pozici hlavního vyzyvatele Lemry Nižbor v boji o titul letošního ročníku Nhl začal lépe pro Diablo. Ač se čtyřmi hráči v poli, zaskočilo dokonale favorizovanější Sokol a po půlminutě dvěma rychlými góly vedlo. V obou případech míček putoval za Hájkova záda po ose Jan Mičko - Stanislav David. Jenže to bylo na dlouho ze strany berounských vše. Diablo se soustředilo především na obranu a vyráželo k občasným protiútokům. Sokol, po úvodním rozkoukávání, byl po většinu času usídlen na polovině soupeře a této převahy ještě v první části zužitkoval v obrátku skóre brankami Bartáka, Fišera a Sirůčka.

Převaha Sokola trvala i v dalsím průběhu zápasu a s ubývajícími silami na straně Diabla se podařilo domácím navýšit skóre až na 6:2. Víc branek dobře chytající Huml do své klece nepropustil. Především jeho zásluhou si Beroun neodvezl větší nášup. Tečku za výsledkem udělala branka Svobody, který stanovil konečný výsledek na 6:3.

Branky a asistence: 2:40 Barták (Fišer A.), 4:44 Fišer A. (Barták), 7:53 Sirůček, 16:37 Barták (Fišer A.), 20:09 Kubr (Barták), 27:14 Zvonař – 0:05 David S. (Mičko), 0:24 David S. (Mičko), 31:33 Svoboda T. (Mičko). Vyloučení: 3:5, Využití: 1:0, Rozhodčí: Truksa, Novotný. Třetiny: 3:2, 2:0, 1:1.

Sokol Nižbor: Hájek – Kubr, Kovařík, Fišer A., Růžička, Barták, Zvonař, Říha, Sirůček, Kropáč, Borč

Diablo: Huml – David S., David M., Svoboda T., Mičko.

V sobotu jsou na programu tři utkání. Od 10:30 hodin se střetnou Demons Beroun se Sokolem Nižbor. Od 12 hodin nastoupí Diablo Beroun a Hc Perun a od 13:30 se střetnou v dohrávce Hc Lemra Nižbor a Hc Sokol.