Do bojů o medaile v Mladé Boleslavi zasáhl i berounský Ippon klub,který se této soutěže zúčastnil již potřetí a domů si odvezl celkem pět cenných kovů. Mezi všemi startujícími kluby se tak umístil na velice pěkném sedmém místě v žebříčku úspěšnosti klubů dle počtu vybojovaných medailí.

V tradičně silné konkurenci se závodníci Ipponu neztratili ani tentokrát a výrazně vylepšili celkovou medailovou bilanci z předchozích ročníků. V roce 2005 získali berounští karatisté jednu medaili (stříbro), v roce 2006 tři bronzové medaile a letos konečně přidali i doposud chybějící zlatou medaili. Vzhledem k tomu, že berounští medailisté se o nadcházejícím víkendu na mistrovství republiky střetnou s téměř stejnými soupeři, dá se tento turnaj považovat za velice úspěšnou generálku.

Zlatou medaili vybojoval v Mladé Boleslavi v zápase mladších žáků do 35 kg Tomáš Lála, v téže kategorii navíc Dominik Bican získal bronz. Třetí místo obsadil i Tomáš Podoljak, který bojoval v kategorii starších žáků do 50 kg.

Na třetí místa dosáhli i dva dorostenci. V kategorii do 60 kg vybojoval bronz Václav Kabourek a v kategorii nad 70 kg obsadil třetí místo Jakub Veselý.
Jako již tradičně, i tentokrát obsadili berounští karatisté několik čtvrtých míst. V kata obsadili tento nepopulární post mladší žácí a žákyně Katka Hrabáková, Carmen Beshirová, Robin Beshir a Kryštof Šuk. Čtvrtá místa obsadili v zápase také dorostenci Tomáš Gloser, Patrik Greif, Jiří Pelc.

Stejně jako v minulých letech, i letos obdržel Ippon obě ceny udělované nejmladším účastníkům soutěže v kategorii dívek a chlapců. Letos si ceny pro nejmladší startující odnesli Dominika Petrusová a Robin Beshir.