Dukla B - Králův Dvůr 1:2

Utkání s předním celkem pražského přeboru nenabídlo příliš pohledný fotbal. „Bylo to takové vyrovnané. My jsme měli více šancí, ale neproměnili jsme je. Bylo to takové utkání o ničem,“ poznamenal trenér Králova Dvora Kučera, který dodal, že góly v dresu cábelíků vstřelili Tlustý a Michal Novák.

Trenér Kučera si pochvaluje náročnou přípravu. „Kondičně se hráči hodně zvedají. Zimní období je hodně dlouhé, takže to tolik nebaví, ale musím říct, že jsou hráči poctiví, makají a snaží se,“ uvedl Kučera, který dodal, že značná fyzická zátěž se projevuje v utkáních. „Hráči jsou uvavení a není to, jak by to v zápasech mělo být,“ poznamenal trenér cábelíků, kterého čekalo začátkem týdne několik schůzek a vyjednávání o případných posilách. „Dnes mám schůzku se čtyřmi fotbalisty, takže jsem přesvědčen, že někdo do kádru přibude,“ prozradil Kučera v pondělí.

V neděli se střetl kombinovaný celek Králova Dvora s mužstvem Nové Vsi. Cábelíci triumfovali jednoznačně 6:2. „Byl to zápas se soupeřem, kterého to snad ani nebaví. Takže to nebavilo ani naše mužstvo. Byl to zápas bez úrovně, který ukončil rozhodčí o deset minut dříve. Nazval bych to zbytečným zápasem,“ uvedl Kučera.

Další přípravný zápas sehrají fotbalisté Králova Dvora v úterý ve večerních hodinách s Radotínem