Králův Dvůr – Brno 7:0

Stolní tenis, extraliga

Do střetnutí lépe vstoupili Králodvorští. Ve čtyřhře Štěpánek s Urbánkem zdolali Sigmunda se Šmerdou 3:1. Poté se v úvodní dvouhře střetl Glásl se Sigmundem. Domácí hráč dobře útočil a první dva sety vyhrál poměrně jasně. Třetí sada byla vyrovnanější a nakonec jí vyhrál hráč Brna 12:10. Ve čtvrtém setu se ale Glásl pořádně rozjel a vypracoval si postupně vedení 7:0, které již nepustil. Zápas mezi Štěpánkem a Palbuchtou se dlouho jevil jako poměrně vyrovnaný. Hostující hráč ale v důležitých momentech hodně chyboval a Štěpánek s přehledem vyhrál 3:1. Králův Dvůr tedy vedl 3:0 na zápasy.

Zápas mezi domácím Špalkem a brněnským Šmerdou byl do určité míry vyrovnaný. První set nabídl dramatickou koncovku, kterou lépe zvládl králodvorský hráč – 15:13. Ve druhé sadě se ale karta otočila a Šmerda vyhrál 11:8. Jenže pak začal úřadovat Špalek a výsledkem byly vyhrané sety v poměru 11:7 a 11:4. Ani následný zápas nepřinesl domácím komplikace. Štěpánek si poradil se Sigmundem 3:0 po setech 11:6, 11:6 a 11:9. Králův Dvůr tak vedl již 5:0.

Utkání mezi Špalkem a Palbuchtou začalo vyrovnaně. Více štěstí měl v úvodním setu hráč Brna, který jej vyhrál těsně 11:9. Poté ale Špalek zabral a Palbuchta se dostal do role sparing partnera. Špalek vyhrál následné tři sety jednoznačně 11:5, 11:3 a 11:4.

V závěrečné hře nastoupili Urbánek se Šmerdou. Domácí hráč měl po celý zápas jednoznačně navrch a po setech 11:3, 11:6 a 12:10 zakončil zápas výhrou 3:0. Králodvorští tedy zdolali Brno jednoznačně 7:0.