Přebor I. třídy – skupina A

8. kolo: Kralupy B – Žebrák 10:8 (čtyřhry 1:1) Štros 4, D. Šulc 3, Kačírek 2 – Jančiga 3, Roztočil 2, Spousta 1, Křemen 1, Kralupy – Veltrusy 18:0 (2:0) Danaj 3, Šulc 2, Kraml 2, Dvořák 1, 8xWO, Rožmitál - TTC Kladno B 12:6 (2:0) Eisenreich ml. 3, Zajíček 3, Čížek 3, Eisenreich 1 – Vospálek 2, Mencl 2, Prágr 1, Vychodil 1, TTC Příbram – Hudlice B 11:7 (2:0) Košák 4, Dlouhý 2, Srch 2, Silavecký 1 – Homolka 3, Drož 2, Landa 2, Rakovník C – Hořovice B 10:8 (1:1) Přibík 4, Kettner 3, Brabec 1, Šebek 1 – Koros 3, Čepelák 2, Ungr 2, Lány – Lochovice 11:7 (1:1) Jirkovský 3, P. Moravec 3, Hrbek 3, M. Moravec 1 – Zitta 2, Budělovský 2, Baier 1, 1xWO.

9. kolo: Kralupy B – Veltrusy 8:10 (0:2) Šulc 2, Štros 2, Kačírek 2, Pánek 2 – Kohout 4, Jícha 3, Křišťan 1, Kralupy A – Žebrák 18:0 (2:0) Dvořák ml. 4, Tkačuk 4, Danaj 4, Šulc 4, Rožmitál – Hudlice B 12:6 (2:0) Eisenreich ml. 4, Zajíček 3, Čížek 3 – Hubinger 2, Vaculík 2, Drož 1, Vlach 1, TTC Příbram – TTC Kladno B 13:5 (2:0) Srch 4, Dlouhý 3, Košák 3, Silavecký 1 – Mencl 2, Prágr 1, Vychodil 1, 1xWO, Rakovník C – Lochovice 8:10 (1:1) Brabec 3, Kettner 2, Šebek 1, Kadeřábek 1 – Baier 4, Budělovský 3, Zitta 2, Lány – Hořovice B 8:10 (1:1) P. Moravec 3, Hrbek 2, M. Moravec 1, Spiegl 1Kubát 3, Koros 3, Čepelák 2, Ungr 1.

Tabulka:
1. TTC Příbram ⋌9 9 0 0  116:46  27
2. Hořovice B ⋌9 5 1 3   87:75  16
3. TTC Kladno B⋌ 9 5 1 3   95:67  16
4. Kralupy ⋌9 5 0 4   95:67  15
5. Rakovník C ⋌9 4 1 4   85:77  13
6. Hudlice B⋌ 9 4 1 4   84:78  13
7. Lány ⋌9 4 0 5   77:85  12
8. Rožmitál⋌ 9 3 2 4   80:82  11
9. Veltrusy ⋌9 3 1 5   68:94  10
10. Kralupy B ⋌9 3 1 5   69:93  10
11. Lochovice ⋌9 3 0 6   55:107  9
12. Žebrák⋌ 9 2 0 7   61:101  6

 

Přebor I. třídy – skupina B

8. kolo: Bělá p. B. B – Kostelec n. Č. l. 13:5 (1:0) Řípa 3, Balcar 2, Šlapáček 2, 5xWO – J. Pokorný 2, Burda 2, 1xWO, Říčany B – Líbeznice 6:12 (1:1) Pokorný 3, Mesároš 1, Zámyslický 1 – Eschner 4, Juklík 3, Janíček 2, Vondráš 2, Brandýs B – Mn. Hradiště B 10:8 (1:1) Holub 4, sysel 2, Cinek 2, Nekola 1 – Ort 2, Blažek 2, Rulec 1, 2xWO, Nymburk – Mn. Hradiště A 7:11 (0:2) Horáček 2, Pour 2, Kyncl 2, Třešňák 1 – Stránský 3, Trávníček 2, Luka 2, Kracman 1, 1xWO, Kolín B – Libice n. C. 7:11 (0:2) K. Šembera 2, Mazurkiewicz 2 – Kaipr 3, Trajhan 3, Trajhan ml. 3, Kutná Hora B – Trh. Štěpánov 6:12 (1:1) Bureš 3, Mucha 1, Růžička 1 – Fr. Herout 4, Jandejsek 2, Kamarýt 2, T. Herout 2, 1xWO.

9. kolo: Kostelec - Líbeznice 2:16 (0:2) P. Pokorný 1, 1xWO – Kala 4, Eschner 4, Janíček 3, Vondráš 3, Říčany B – Bělá B 14:4 (2:0) Zámyslický 3, Voráč 3, Mesároš 2, Pokorný 2, 2xWO – 4xWO, Brandýs B – Mn. Hradiště A 10:8 (1:1) Holub 3, Sysel 3, Nekola 2, Cinek 1 – Stránský 3, Trávníček 1, 3xWO, Nymburk – Mn. Hradiště B 7:11 (1:1) Horáček 2, Kyncl 2, Třešňák 1, 1xWO – Rulec 3, Blažek 2, Luka 2, Ort 2, 1xWO Kolín B – Trh. Štěpánov 5:13 (0:2) Fr. Ptáček 2, Mazurkiewicz 2, K. Šembera 1 – F. Herout 4, Jandejsek 3, Kamarýt 3, T. herout 1, Kutná Hora B – Libice 8:10 (1:1) Jirásek 3, Faltín 2, Růžička 1, Bureš 1 – Trajhan ml. 3, Kaipr 3, Paroulek 3.

Tabulka:
1. Líbeznice⋌ 9 9 0 0  126:36  27
2. Trh. Štěpánov ⋌9 7 1 1  101:61  22
3. Libice n. C. ⋌9 6 1 2   91:71  19
4. Říčany B ⋌9 6 0 3   86:76  18
5. Mn. Hradiště⋌ 9 5 0 4   92:70  15
6. Bělá p. B. B ⋌9 4 2 3   84:78  14
7. Brandýs n. L. B ⋌9 4 2 3   77:85  14
8. Kolín B ⋌9 3 2 4   76:85  11
9. Mn. Hradiště B ⋌9 3 1 5   73:89  10
10. Kutná Hora B ⋌9 2 1 6   67:95   7
11. Kostelec n. Č. l. ⋌9 0 0 9   50:111  0
12. Nymburk⋌ 9 0 0 9   48:114  0