Mezi nimi bylo i sedm závodníků z berounské Lokomotivy. A ti zde byli velice úspěšní. Do Berouna totiž přivezli čtyři přebornické tituly, čtyři třetí místa a k tomu dalších šestnáct bodovaných umístění v první desítce. Vojtěch Tomášek si přivezl zlato na 50 metrů znak, bronz na 100 a 200 metrů volný způsob. Dále pak byl čtvrtý na 100 metrů znak a stejně dopadl i na 50 metrových tratích volným způsobem a polohově.

Štěpán Zahradník se stal přeborníkem na 100 metrů polohový závod, dále byl třetí na 50 metrů prsa a volný způsob. K tomu Zahradník přidal čtvrté místo na 200 metrů volný způsob a páté místo ve stovce a padesátce znak. Dále se do první desítky prosadili pěti umístěními Bláha, třemi umístěními Šafránková a dvěma umístěními Štulík.

Berounští žáci získali zlato v kraulové a polohové štafetě. V nich se prostřídali Zahradník, Tomášek, Bláha, Štulík a Onderka. Závodníky vedl trenér Vladimír Seeman.

V kladenském bazénu se utkali jedenáctiletí plavci. Vynikající výkony zde podala Kristýna Holanová, která se stala přebornicí Čech v disciplinách na 100 a 200 metrů prsa, na 100 a 200 metrů znak. Dále pak získala stříbro na 100 metrů polohový závod a přidala desáté místo na 100 metrů volný způsob.
Do první desítky se prosadila v pěti disciplinách Kilingerová, ve třech Šírerová. Děvčata v sestavě Holanová, Kilingerová, Šírerová a Huspeková vybojovala bronz v kraulové štafetě a čtvrté místo v polohovce. V celkovém bodování dosáhla berounská děvčata na výborné druhé místo. Vedla je trenérka Simona Pokorná.