Poděbrady B – BK Beroun B 78:61

Úvod utkání patřil hráčům domácích Poděbrad, kteří vedli po první čtvrtině o pět bodů. V následující části hry ale Beroun zmobilizoval síly a svého soupeře přehrával. Po prvním poločase měli nakonec hosté čtyřbodový náskok.

Ve druhém poločase ale na berounské basketbalisty dolehlo uspokojení a s pocitem, že se jim nemůže nic stát, začali kupit zbytečné chyby v obraně. Třetí čtvrtinu vyhrál rezervní tým Poděbrad poměrem 27:12 a v závěrečné části hry se jim podařilo dokonat obrat ve skóre.

Prohra znamená, že se Berounu začíná vzdalovat sen o postupu. Na vedoucí tým Kladna B totiž momentálně ztrácí dva body.

Za zmínku stojí start berounské legendy Milana Piovarčiho.

Body za hosty: Leopold J. 15, Fiřt 10, Paul 9, Večeřa 8, Peterka 7, Karásek 7, Piovarči 3, Sládek 2. Čtvrtiny: 23:17, 9:19, 27:12, 19:13.

1. Kladno B⋌15 14  1 0 ­1243:915  29

2. Beroun B⋌15 12  3 0 ­1252:975  27

3. Kolín C⋌15 11  4 0 ­1197:945  26

4. Kr. Dvůr ⋌15 10  5 0 1­038:995  25

5. Brandýs B⋌15  9  6 0 ­ 982:1002 24

6. Rakovník ⋌15  7  8 0  ­944:902  22

7. Poděbrady B⋌14  8  6 0 ­ 954:927  22

8. Brandýsek⋌15  7  8­ 0 1065:1097 22