Berounští judisté uspěli v Kolíně

Beroun, Kolín - Berounští judisté vyrazili na první kolo krajských přeborů do Kolína, kde se sešlo přes 200 závodníků. Za berounský oddíl tam bojovalo 22 judistů a judistek. Domů celkem přivezli z krajského mistrovství 16 medailí.

11.4.2017

Berounští judisté uspěli v KolíněFoto: Deník / Bežo Jan

Na velmi náročné a nabité soutěži, která byla ještě teplým počasím ztížena, nejlépe vedl a titul Přeborník Středočeského kraje vybojoval Filip Michajlovič, bronzem se chlubí Matěj Konvalinka. V kategorii mladšího žactva si nejlépe vedla Natálie Hošnová, která získala titul Přeborníka Středočeského Kraje, stříbrem se pyšní Alžbětka Schlichterová, Zuzka Štorková, Nina Ryndová a František Včelička. Na bronzové příčce se umístily Eliška Jebavá a Dorka Kovandová. Ve starším žactvu máme tři stříbra pro Lucku Humlovou, Danielu Volfovou a Denisu Hupkovou, první stříbro vybojoval i Štěpán Široký. Mistrem Středočeského kraje je také Denis Döllinger v kategorii dorostu. Ve stejné kategorii startovali i Daniel Vrba (3. místo) a Adéla Holečková (1. místo).

Závodníky, kterým nepřálo štěstí, ale bojovali statečně, byli David Zajíček, Prokop Vokáč, Jakub Kužel a Viktor Čarný, přejeme do dalších turnajů štěstí. Pro zranění nenastoupil David Schlichter, což byla velká škoda, protože byl opravdu adeptem na zisk mistra.

Zdeňka Holečková – jednatel Judo Beroun

Autor: Redakce

11.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 12 200 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech ŠIČKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 11. Poznámka: ŠIČKA - Místo výkonu práce: Žebrák. Doplňující informace: pracovní doba od 7:00-17:00 hod. (včetně přestávek). Kontakt: telefonicky.. Pracoviště: Kreata spol. s r.o., Pivovarská, č.p. 178, 267 53 Žebrák. Informace: Věra Čermáková, +420 311 533 931/311 533 486. Výroba - Výroba Obsluha strojů 27 600 Kč Obsluha zařízení na zpracování kovů OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 27600 kč, mzda max. 29900 kč. Volných pracovních míst: 14. Poznámka: OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ - Místo výkonu práce: Hořovice. Upřesňující informace: po roce možnost prodloužení pracovního vztahu, obsluha technologického zařízení v nepřetržitém provozu - 4 směny (12 hod. směny, střídá se 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční, 2 dny volno - ranní směna od 7:00-19:00, noční směna od 19:00-7:00 hod.), při výrobě automobilových skel. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování a stravenky zdarma, vyšší nárok na dovolenou, úrazové pojištění a další benefity. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 9:00-16:00 hod.), e-mailem nebo na stránkách firmy (www.saint-gobain-sekurit.cz) vyplnit dotazník.. Pracoviště: Saint-gobain sekurit čr spol. s r.o., Masarykova, č.p. 1404, 268 01 Hořovice. Informace: Ladislav Bukai, +420 311 541 152,602 649 421. Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 000 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru OPERÁTOŘI - SEŘIZOVAČI STROJŮ V POLYGRAFICKÉ VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: OPERÁTOŘI - SEŘIZOVAČI STROJŮ V POLYGRAFICKÉ VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Loděnice. Náplň práce: obsluha stroje při zpracování papíru. Doplňující informace: vyučení výhodou, nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky, emailem.. Pracoviště: Gz media, a.s., Tovární, č.p. 340, 267 12 Loděnice u Berouna. Informace: Iveta Bodnarová, +420 311 673 319. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 13 500 Kč Dělníci v oblasti výstavby budov STAVEBNÍ DĚLNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: STAVEBNÍ DĚLNÍCI - Místo výkonu práce: okolí Beroun. Kontakt: telefonicky (od 9:00-12:00 hod.).. Pracoviště: Atova s.r.o., Svatojánská, č.p. 223, 266 01 Beroun 1. Informace: Tomáš Váňa, +420 608 346 100.

Žebrák načepoval Velkým Popovicím desítku, vyhrály i Hořovice

Překvapení. Šachisté Lysé nad Labem porazili Novoborský ŠK, ten padl po devíti letech. Nad šachovnicí jsou zamyšlení lyský Tamir Nabaty (vlevo) a David Navara.

Don Giovanni se nestačil divit, Lysá šokovala jasného favorita

Měli jsme horší pohyb, přiznává Patrik Pánek

Králův Dvůr - Na vítěze poslední krajské ligy se hokejisté Králova Dvora hodně těšili. Černošice byly velkým lákadlem. Utkání odehráli hráči obou týmů ve vysokém tempu a vše okořenili jedenácti góly.

Kelti si zahrají proti poválečným mistrům

Nové Strašecí - Basketbalový klub Kelti Nové Strašecí vyhrál soutěž k filmu Zlatý podraz o nejlepší basketbalové video a v neděli 9. prosince od 15 hodin si vybere svou odměnu za vítězství.

Šachový velmistr Jansa se stal mistrem světa v 76 letech

Lysá nad Labem - Jsou sporty, ve kterých se stanete mistrem světa v sedmnácti, jsou další, ve kterých to dokážete v jednadvaceti a v některých si počkáte do šestatřiceti. Ale stát se mistrem světa v 76. letech? Říkáte: Nemožné! Kdepak! V šachu se vám to klidně může stát.

Berounské hokejistky bez milosti drtí svoje soupeřky v 1. lize žen

Beroun - HC Berounské Lvice po vítězství na ledě HC Roudnice čekala v dalších kolech dvě utkání na domácím ledě.