Beroun - Děčín 74:54

Domácí hráči museli v úvodu dotahovat mírný náskok soupeře. To se jim povedlo a v polovině první čtvrtiny dokonce vedli o čtyři body. Tento náskok Berounští i díky dobré obraně dokázali udržet až do první přestávky. Ve druhé desetiminutovce na obou stranách přibyla řada chyb a jak domácím, tak i hostům se nedařila střelba. Hosté dokázali dvě minuty před poločasem smazat náskok berounského celku, trojka Peterky ale vrátila domácím vedení. Po poločase tedy vedl Beroun nad lídrem o dva body 31:29.

V úvodu třetí čtvrtiny domácím naprosto odešla střelba, hosté se ale do trháku nedostali. Od poloviny třetí čtvrtiny se domácím opět začalo dařit a postupně si vybudovali až pětibodový náskok. V závěru třetího dějství o něj ale díky zbrklosti v rozehrávce přišli. Před závěrečnou desetiminutovkou tedy byl stav nerozhodný 44:44.

Ve čtvrté desetiminutovce předvedli berounští hráči doslova fantastický výkon. Hned po pár vteřinách sice Děčín získal pětibodový náskok, ale pak přišel berounský koncert. Domácí zachytávali aktivní obranoujednu přihrávku hostů za druhou, což podpořili výtečnou střelbou. Beroun předvedl třináctibodovou šnůru a rázem byl stav 67:50. V závěrečných čtyřech minutách si Berounští s přehledem pohlídali vedení a navíc ještě zvýšili rozdíl na dvacet bodů. Po posledním hvizdu rozhodčích si berounští hráči mohli vychutnat ovace našlapané tělocvičny.

Body za Beroun: Mizera 20, Peterka 16, Paul 11, Cipra 8, Doležal 7, Deák 6, Beran 6. Průběh zápasu: 21:17, 31:29, 44:44.