BK Kladno - BK Beroun 77:66

Výborné utkání rozhodl prakticky jeden hráč domácích Michal Mareš, jenž dokázal berounským nastřílet 43 bodů. Jinak hosté předvedli sympatický výkon, za který se stydět určitě nemusí.

Za hosty: Paul 19, Peterka 14, Beran 12,Mizera 6, Cipra 6, Deák 4, Rajlich 3, Večeřa 2. Průběh: 16:19, 40:32, 54:49.

Karlovy Vary - BK Beroun 79:78

Ještě na začátku poslední čtvrtiny vedli hosté o poměrně luxusních čtrnáct bodů. Poté však nastalo doslova zatmění jejich dlouhých hráčů, kteří se vyfaulovali během následujících tří minut. Když se k tomu přidal i starý známý postrach Berouna rozhodčí Anton, tak bylo jasné, že v tomto duelu hosté nezvítězí. Proti tomu však byla pětice statečných malých hráčů, bojujících o vítězství do poslední vteřiny. Je smutné, že finále měli nakonec v rukou velmi chybující rozhodčí léčící si svoje osobní frustrace při mládežnických zápasech. Lze o nich s úspěchem tvrdit, že byli ostudou jinak poměrně kvalitního sportu.

Body Berouna: Paul 29, Peterka 12, Večeřa 10, Mizera 9, Rajlich 8, Deák 5, Cipra 3, Celina 2. Průběh: 20:13, 31:31, 49:61.

 1. Karlovy Vary ⋌11 8 3 821:793 19

 2. Děčín ⋌10 9 1 752:603 19

 3. Kladno⋌ 11 7 4 799:732 18

 4. Žižkov⋌ 11 6 5 805:749 17

 5. Beroun⋌ 11 5 6 781:784 16

 6. J. Hradec⋌ 10 5 5 755:760 15

 7. Strakonice⋌ 11 3 8 708:806 14

 8. S. Pražský B⋌ 10 4 6 641:652 14