V nejmladší kategorii Lokomotivu velmi úspěšně reprezentovali tři plavci - Nikol Boubínová, Sofie Koníčková a Marek Šmíd. Boubínová třikrát brala bronz a jednou dokonce stříbro. Ve svých osobních rekordech dohmátla pro bronzové medaile na 100 metrů motýl, 50 a 100 metrů volný způsob. Stříbro k tomu přihodila na 200 metrů volný způsob.

Koníčková se snažila napodobit svou oddílovou kolegyni a měla téměř shodnou bilanci - dvakrát bronz a jedno stříbro. Bronzové medaile si vyplavala na 200 metrů znak a polohový závod a stříbro na stovce volným způsobem.

Šmíd reprezentoval Lokomotivu v žákovské kategorii na jedničku a jak jinak než zlatem, když vyhrál své oblíbené disciplíny. V osobních rekordech si suverénně dohmátl pro zlato na 100 a 200 metrů prsa. V kategorii staršího žactva se odvázal Adam Baštýř a z podolského bazénu vylovil tři medaile. Bronzovou na 100 metrů motýl, stříbro bral na 200 metrů volný způsob a jako poslední do trojice přidal zlatou medaili ve velmi napínavém závodě na 100 metrů volný způsob, kde si o vteřinu posunul svůj osobní rekord.

Také za tuto trať si podle FINA bodů vyplaval nejhodnotnější výkon dne a získal zlatý pohár. Na tratě 50 metrů volný způsob a 200 metrů znak bohužel zůstal na nepopulárním „bramborovém“ čtvrtém místě.

V nejstarší kategorii dorostenců a dorostenek se pod barvou Lokomotivy na stupních vítězů ukázali Zuzana Křížová a Matěj Palata. Zuzka si vyplavala bronzovou medaile na 200 metrů polohový závod a Matěj si dohmátl také na bronzové umístění v jeho nejoblíbenějším závodě a to 100 metrů motýl. Třešničkou na dortu pro Berounské bylo celkové 4. místo ze 45 oddílů za bodový výkony družstev.

"Všichni plavci si zaplavali osobní rekordy a někteří si domů odvezli i cenné kovy. Tímto jim gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech," tradičně pochválilo vedení klubu svým závodníkům.