V silné konkurenci se neztratila ani Lokomotiva Baroun, která měla zástupce jak v chlapeckých, tak v dívčích rozplavbách. Pod vedením trenérky Anety Pokorné se závodů účastnilo 10 kvalitních plavců Lokomotivy - Adam Baštýř, Štěpán Hruška, Aurelius Theodor Klíma, Matěj Palata, Štěpán Palata, Artsiom Piakhota, Adriana Říhová, Matouš Synek, Emma Wittenbergerová a Barbora Zítková.

Berouňané vyplavali celkem 12 medailí, z toho 6 bronzových, 3 stříbrné a 3 nejcennější - zlaté medaile.

Už dlouholetý a velmi úspěšný Štěpán Palata si z Plzně přivezl čtyři medaile a to zlatou medaili na 50 metrů prsa, stříbrnou na 50 metrů volný způsob a dvě bronzové medaile na 50 a 100 metrů motýl. Jeho bratr Matěj nezůstal pozadu a vyplaval si bronzovou příčku na 50 metrů motýl.

Velkou berounskou nadějí je Matouš Synek a své kvality ukázal i na těchto závodech. Matouš si v hlavních závodech 800 a 1500 metrů volný způsob doplaval s přehledem pro dvě zlaté medaile. K tomu přidal ještě stříbrno na 200 metrů polohový závod.

Jeho oddílový kolega Adam Baštýř si odvezl domů celkem tři medaile. V hlavním závodě na 1500 m VZ ukázal velké odhodlání a v osobním rekordu si doplaval ve velmi napínavém souboji pro stříbrnou medaili. K tomu přidal ještě dva bronzy na 50 a 100 metrů volný způsob.

V nejmladší kategorii zazářil Štěpán Hruška, který si na 1500 metrů doplaval pro stříbrnou medaili ve svém osobním rekordu.

Jediná reprezentantka berounské Lokomotivy na stupních vítězů v dívčí kategorii byla Barbora Zítková, která si v hlavních závodech vyplavala krásná umístění. Na 1500 metrů volný způsob to bylo třetí místo a na 800 metrů volný způsob bohužel skončila na čtvrtá o takzvaný dohmat. Nicméně obě tratě Bára zaplavala ve svém osobním rekordu.

Plavcům vedení klubu gratuluje a přeje mnoho úspěchů v dalších závodech.